סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
תדלוק חשמלי בתחנות הדלק של פז: שיתוף פעולה ראשון של קבוצת קרסו מוטורס עם חברת האנרגיה פז
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 12) >> תדלוק חשמלי בתחנות הדלק של פז: שיתוף פעולה ראשון של קבוצת קרסו מוטורס עם חברת האנרגיה פז
12-2-14

שתי החברות חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי, במסגרתו יוקמו עמדות טעינה מהירה (Quick Charge) בתחנות מרכזיות של פז ברחבי הארץ

חברת קרסו מוטורס  וקבוצת פז חתמו השבוע על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי במסגרתו תקים חברת קרסו  עמדות טעינה מהירה לרכביה החשמליים בתחנות פז.
 
בשלב ראשון, יוקמו 9 עמדות טעינה בתחנות מרכזיות של פז ברחבי הארץ עם אופציה לפרישת עמדות טעינה נוספות.  השבוע נחנכה עמדת הטעינה הראשונה במחלף הסירה, בהרצלייה פיתוח.
 


עמדות הטעינה המהירה הן אוניברסאליות ויספקו מענה לדגם החשמלי החדש של ניסאן  - "ליפ" ובהמשך גם לדגמים חשמליים נוספים הצפויים להגיע לישראל.
בניסאן "ליפ" תהליך הטעינה המהירה מהיר (עד 20 דקות בלבד ל 80% מהסוללה), קל ונוח מאוד לתפעול.
 
עלות טעינה מהירה- בין 15-20 ₪ ל-80% מהסוללה.
פרישת העמדות תיעשה בדגש על מתחמי התדלוק הנרחבים והפופולאריים של פז, שנהנית מדומיננטיות בצירי תנועה ראשיים, כדוגמת תחנות בית ינאי, שואבה, בית
 
קמה והסיירים. מיקומים אלה יספקו נגישות מקסימאלית לנהגי המכוניות החשמליות בצירי תנועה ראשיים בין עירוניים. כיום בתחנות הדלק של פז ניתן לתדלק: בנזין, סולר, גפ"מ וחשמל.
בימים אלו החברה משיקה בישראל את הניסאן ליף, המכונית החשמלית המצליחה והנמכרת ביותר בעולם, מעל ל100,000 מכוניות. מדובר ברכב משפחתי מתקדם בעל טווח נסיעה של 199 ק"מ (נתוני יצרן) רק ב 139,900 הכוללים סוללה ועמדת טעינה ביתית.


בתמונה: אבי תמיר, מנכ"ל קבוצת הרכב של קרסו, יונה פוגל, מנכ"ל קבוצת פז ואיציק וויץ, מנכ"ל קבוצת קרסו

אבי תמיר,
מנכ"ל קבוצת הרכב של  קרסו מוטורס מסר: "המכוניות החשמליות צפויות להיות אלטרנטיבה חדשנית וכלכלית. בחרנו בטכנולוגיה של טעינה מהירה המייצרת מודל כלכלי ראציונלי ובר קיימא באמצעות נגישות טעינה זמינה, נוחות מרבית ועלות אחזקה טובה מאוד. בחרנו מודל פשוט: אנו נמכור את הרכב יחד עם הסוללה וללא כל חיוב חודשי נוסף. הלקוח יתחבר לחשמל ישירות וללא עלויות תיווך"
יונה פוגל מנכ"ל קבוצת פז ציין כי: "שיתוף הפעולה מאפשר לנו להרחיב את מגוון השירותים שפז מעניקה לנהג.  פז היא כבר מזמן לא רק תחנת דלק, אלא  One stop shop  לצרכי הנהג באשר הם. פז תמשיך לאתר ולספק את כל צרכי משתמשי הכביש החל מסוגי האנרגיה השונים המניעים את כלי הרכב דרך, השלמת מוצרים הנדרשים לביתו ועד לקפה ומאפה המניעים את הנהג ושומרים על ערנותו." 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים