סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חדש ברנו – מונית קנגו נגישה להסעת נכים
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> חדש ברנו – מונית קנגו נגישה להסעת נכים
13-12-15
חדש ברנו – מונית קנגו נגישה לנכים
 
קרסו מוטורס החלה החודש  לשווק את רכבי הקנגו בעלי דיגום ייחודי למוניות הנגישות לנכים. הרכבים משווקים לבעלי מוניות וחברות הסעה
 

בעקבות תקנה חדשה עליה חתם שר התחבורה, המעניקה לנהגי מוניות ותאגידים הטבות בגין רכישת זכויות ציבוריות (מספר ירוק)  - מורגשת עליה בדרישה למוניות נגישות המותאמות להסעת נכים על כיסא גלגלים .
 
בעקבות דרישה מוגברת זו הוחלט בקרסו מוטורס לבחון דיגום ייחודי של רכב הקנגו לטובת מטרה זו. היתרון המהותי והייחודי ב-  RENAULT KANGOO  מבוסס על כך שהדיגום הייחודי נעשה במפעל היצרן באירופה.
 
לדברי ענת מילוסלבסקי כחלון, סמנכ"ל קרסו מוטורס: "היוזמה המבורכת של משרד התחבורה, פותחת הזדמנות מאוד גדולה להחדרת רכבים נגישים לנכים ולהציע פתרון זמין לכל צורך. אנו גאים להוסיף את הקנגו הנגיש להיצע הרכבים שלנו בכלל ובפרט כשהוא מדוגם בסטנדרטים הגבוהים ביותר בקו הייצור של היצרן. הוספת רכב הקנגו כמונית נגישה תתרום משמעותית להיצע המוניות הקיים כיום ברנו,  סגמנט אשר התפתח ב3 השנים האחרונות ומהווה נדבך משמעותי בפעילות העסקית של רנו בישראל. כדי למקסם את המהלך, תחל קרסו מוטורס  לשווק את  הקנגו הנגיש, כבר בחודש דצמבר".
 
 
מחיר רנו קנגו:  115,000 ₪ + מע"מ 


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים