סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
רן דנאי מנכ"ל יוניון מוטורס - איש השיווק של חודש נובמבר
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 11) >> רן דנאי מנכ"ל יוניון מוטורס - איש השיווק של חודש נובמבר
25-11-13
רן דנאי מנכ"ל יוניון מוטורס- יבואנית טויוטה
נבחר לאיש השיווק של חודש נובמבר ע"י איגוד השיווק הישראלי בזכות מהלכי מכירת טויוטה קורולה החדשה .

בזכות עבודת השיווק המוצלחת של היבואנית יוניון מוטורס, בשלושת החודשים מהשקתה באוגוסט 2013, נמכרו 4,377 רכבים מהדגם טויוטה קורולה החדשה.

דנאי הוביל את התהליך השיווקי של טויוטה קורולה החדשה, החל משלב המעורבות בתכנון הדגם החדש והתאמתו לצרכי הקהל הישראלי, ועד למהלכי השיווק והמכירות בחודשים האחרונים.
הקורולה הראתה הישג חסר תקדים וזאת למרות שהושקה רק באוגוסט 2013. החל מהשקתה ועד חודש אוקטובר, הקורולה החדשה שברה שיאי מכירות והפכה לדגם הנמכר בישראל בקטגוריה, בפער ניכר. שוק הרכב בישראל הוא שוק דינמי ותחרותי, הסגמנט הגדול ביותר והתחרותי ביותר הוא סגמנט המכוניות המשפחתיות. בשוק המשפחתיות סדאן (סגמנט C קבוצות 2-3) ברמות המחיר של 100-130 אלף ש"ח נמכרו 11,983 רכבים בשלושת החודשים, ומתוכן,  4,377 רכבי קורולה חדשה שהם 36.5% מכלל המכוניות המשפחתיות סדאן.

באוקטובר, נתח השוק של הליסינג היה כשליש מסך מכירות הקורולה החדשה מה שמצביע על חוזק המותג והנחשקות בשוק הפרטי. הקורולה החדשה הקפיצה את מכירות המותג טויוטה למקום ראשון במכירות רכבים חדשים.

נימוקי ועדת השיווק של איגוד השיווק הישראלי: ההצלחה יוצאת הדופן של הקורולה החדשה, היא תולדה של מהלך שיווקי אשר בנה רן דנאי לאורך כשנתיים וחצי. מעורבותו של היבואן הישראלי בתהליך השיווק, שהחלה מתכנון הרכב והתאמתו לצרכים ודרישות הלקוח הישראלי, שהינה מעורבות חריגה בענף, בנתה את היסודות להצלחה. העבודה המדויקת במיצוב הדגם, עבודת הפרסום ויחסי הציבור, עבודה מול ציי הרכב וחברות הליסינג, כל אלו חברו יחדיו והביאו את הקורולה החדשה להצלחה גדולה, ולשבירת שיאי המכירות בישראל ".

דנאי מסר כי: "בחירת איגוד השיווק הינה הכרה בהצלחת פעילות ההשקה של הקורולה החדשה בישראל, על כל האתגרים הכרוכים במהלך ארוך טווח שכזה. זוהי גם הבעת אמון נוספת שנותן הקהל הישראלי במותג טויוטה ובאופן ספציפי בקורולה.

רן דנאי מכהן בתפקיד מנכ"ל יוניון מוטורס יבואנית טויוטה  מזה 3 שנים. הוא עובד בחברה כבר 8 שנים. 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים