סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מהשבוע הבא (1/9/14) : מבררים נקודות חובה ומקבלים מידע על עברו של הרכב בעמדות ה"רישיומט" שבסניפי הסופר פארם
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> מהשבוע הבא (1/9/14) : מבררים נקודות חובה ומקבלים מידע על עברו של הרכב בעמדות ה"רישיומט" שבסניפי הסופר פארם
26-8-14
השירות החדש ישפר באופן משמעותי את השירות ויחסוך מציבור הנהגים זמן יקר ואת הצורך להגיע למשרדי הרישוי. כמו כן, הוא גם יגביר את השקיפות על עברו של הרכב בעת רכישה או מכירה של כלי רכב משומש.
 
בשורה טובה לנהגים. החל מ-1 בספטמבר (יום שני) יוכל כל נהג שעבר עבירות תנועה לברר את מספר הנקודות שנרשמו לחובתו, באמצעות עמדות השירות הממוחשבות (הרישיומט") המוצבות בעשרות סניפים של הסופר פארם, בכל רחבי הארץ.
 
בנוסף לכך, יוכל כל נהג לקבל באמצעות "הרישיומט" תדפיס מידע מפורט על ההיסטוריה של הרכב, כולל בעלויות קודמות והגבלות. כך למשל בפעם הראשונה יוכל כל רוכש רכב משומש לראות אם הרכב היה רשום בעבר על שמה של חברת השכרה, ליסינג או בבעלות פרטית וכן אם הרכב משועבד, מעוקל, גנוב וכדומה.
 
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, ציין כי השירות החדש ישפר באופן משמעותי את השירות ויחסוך מציבור הנהגים זמן יקר ואת הצורך להגיע למשרדי הרישוי. לדבריו, הוא גם יגביר את השקיפות על עברו של הרכב בעת רכישה או מכירה של כלי רכב משומש.
 
זיהוי המשתמשים בעמדות השירות האוטומטיות (ה"רישיומט") יתבצע באמצעות כרטיס אשראי של בעל הרכב. השירות החדש כרוך בתשלום אגרה של 10 שקלים בלבד.
 
עמדות הרישיומט מוצבות כיום בעשרות סניפים של הסופר פארם, מקרית שמונה שבצפון ועד אילת שבדרום, וכן בקניון הדרים בנתניה וקניון סירקין בפתח תקוה. עמדה נוספת הושקה לאחרונה במשרדי הממשלה שבקרית הלאום בירושלים. כיום ניתן להנפיק באמצעות עמדות "הרישיומט" רישיונות נהיגה ורכב ולשלם עבורם בתוך מספר שניות, זאת, ללא תוספת עמלה. את רשימת העמדות שבסופר פארם ניתן לראות באתר משרד התחבורה. 


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים