סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לראשונה בישראל: זיהוי נהג מורשה ברכב דרך מכשיר הסמארטפון שלו
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> לראשונה בישראל: זיהוי נהג מורשה ברכב דרך מכשיר הסמארטפון שלו
16-2-16
לראשונה בישראל:
זיהוי נהג מורשה ברכב דרך מכשיר הסמארטפון שלו
 

פוינטר מציגה שימוש מהפכני בסמארטפון כקודנית וירטואלית לרכב השרות החדש מיועד לכלי רכב בהם מותקן "פוינטר מקס".
 
פוינטר ישראל, משיקה את הפוינטר Code; זיהוי נהג מורשה ברכב על ידי אפליקציה. השירות החדש לבעלי פוינטר MAX המאפשר לבעל הרכב להגדיר מספרי טלפון של בני משפחה אשר מורשים לנהיגה.
 
האפליקציה החדשה יודעת לקשר בין ה- ID של הטלפונים הניידים של בני המשפחה והנהגים המורשים שהוגדרו למערכת לבין משדר הפוינטר MAX המותקן ברכב.
 
המשתמש ברכב נכנס לאפליקצית פוינטר CODE בטלפון החכם שברשותו, מזדהה מול המערכת באמצעות קוד או תבנית נקודות או טביעת אצבע (במכשירים תומכים). במידה ובוצע זיהוי לפני פעולת ההתנעה, משמע הנסיעה הינה מורשית, במידה ולא בוצע זיהוי, נשלחת הודעה לבעל הרכב, לעיתים בליווי זמזם התראה המותקן באוטו, המדווחת על התנעת רכבו ללא קוד. אם למרות ההתראה בעל הרכב לא הקיש קוד נשלחת התראה למוקד המבצעי של פוינטר על נסיעה לא חוקית ברכב ונפתח אירוע גניבה.
 
אילן גולדשטיין מנכ"ל פוינטר ישראל מציין כי במידה ולא זוהה מכשיר הסלולר של נהג הרכב או מורשה מבני המשפחה ולא בוצעה הקלדת קוד נטרול, ולאחר שהלקוח לא נענה להתראות שקיבל להקשת הקוד, נפתח נוהל אירוע גניבה. מדובר בפתרון חכם המעלה את רמת המיגון על הרכב מבלי צורך להתקין קודנית ולבצע ניתוק התנעה, הפתרון נותן מענה גם לרכבי הפרמיום, אשר בחלקם חל איסור יצרן לבצע ניתוק באמצעות "עלוקה" (שולל התנעה). פוינטר Code מאפשר לשלב התראה על אי הקשת קוד על ידי מורשה גם ללא קודנית, באמצעות שילוב יישומון (אפליקציה) בסמארטפון בלבד.

הפוינטר CODE מאפשר לחברת פוינטר להגדיר שעות ואזורים (פוליגונים) עם סבירות גבוהה יותר לגניבות רכב בהן נדרש זיהוי נהג במשך כל / רב שעות היום  ואזורים עם סיכון גניבה נמוך בהן ניתן לנהוג ללא זיהוי במשך רב שעות היום ולהפעיל אוטומטית את הצורך בהקשת קוד בשעות הלילה בלבד.
 
כמו כן ניתן לשלב זיהוי אישי לכל נהג מורשה באמצעות הסמארטפון וכך לדעת בפועל מי הנהג ברכב דבר שחשוב לצורכי ביטוח וזיהוי נהג ולרכב "פול" בציי רכב.
 
עלות השרות:
מחיר השרות למשפחה (מנוי ראשי + קוד נפרד לכל אחד מבני משפחה) תוספת של 20 ₪ לחודש לדמי המנוי המשולמים בגין איתור ואכיפה. 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים