סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מועדון המצויינות של עמותת אור ירוק מעניק תעודות לקציני בטיחות מצטיינים
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> מועדון המצויינות של עמותת אור ירוק מעניק תעודות לקציני בטיחות מצטיינים
4-4-16

מאת: שמעון סודאי, יו"ר איגוד קציני הבטיחות

מועדון המצויינות של עמותת "אור ירוק" מעניק תעודות הצטיינות לקציני בטיחות שהתבלטו בשמירה על הבטיחות
 
במסגרת מועדון המצויינות של עמותת אור ירוק ושיתוף הפעולה שלה עם איגוד קציני בטיחות, התקיים טקס חלוקת תעודת הצטיינות לחברות וקציני בטיחות שהתבלטו בשמירה על הבטיחות בדרכים.

  

להלן שמות האנשים והחברות הזוכות  
 
 נמל אשדוד – אלברט אמסלם
החברה המרכזית לשווק והפצה (קוקה קולה) –דני קורץ
עיריית תל אביב-יפו –אהרן רבי
טמבור –אבירן בוחבוט
אמדוקס – אריה הלל
FC -D.H.L. –בפלר נפתלי
Eci telecom –חביב מנשה וסלמן ניסים
Scr-דישון אופיר
מנהל הבטיחות צה"ל – סא"ל עמיר בלום ז"ל –רע"נ בטיחות בדרכים, רס"ן דודו גבאי, רס"ן שי בוחניק, רס"ן עדי גבאי 
שטראוס מים –כהן שלמה
מועצה אזורית לב השרון – ספי דיין

בזק - דוד שוקר
מטרופולין תחבורה ציבורית בע"מ

                                                                                               
 ___________________________________________________

כיו"ר האיגוד, אני גאה לעמוד בראש איגוד בו חבריו מהווים דוגמא, אות ומופת בתפקידם התובעני לשפר ולייעל את הפיקוח והבקרה על הגורם האנושי –בקרב נהגים ומחזיקי הרכב בחברתם.

אין ספק שלצד ההכרה של "אור ירוק", הערך המוסף להצלחה מגיע גם מצד המנכ"לים של חברות אלה שהשמירה על חיי האדם הוא ערך עליון עבורם והם מגבים את קציני הבטיחות בעבודתם הקשה והמסורה. אני רוצה לברך ולעודד מגמה זו.

אנו שוב רואים מספר מכובד של קציני בטיחות הזוכים במפעל חשוב זה בפעם השלישית ברציפות והפעם מעגל קציני הבטיחות שזכו בתחרות הכפיל את עצמו משנה קודמת ויש לברך על כך.

בכנס הוענקו תעודות הוקרה לחברות ולקציני בטיחות מצטיינים הממלאים את תפקידם במסירות ונאמנות, הרבה מעבר לדרישות החוק

אות המצוינות לקציני הבטיחות הינו המראה המשקפת את תפקידם המכריע בשמירה על הבטיחות ומניעת תאונות דרכים.

לכנס הוזמנו מתנדבי העמותה, גופים ואישים בתחום הרכב והתחבורה, נציגי משטרה וצבא, עמותות וארגוני מתנדבים שתחום עיסוקם תחבורה ומאבק ב -ת.ד.   

את הכנס פתח אבי נאור, יו"ר ומייסד עמותת "אור ירוק". נאור הציג את פעילות העמותה בעשור האחרון והציב  את היעדים שאליהן צריכה מדינת ישראל לשאוף כדי להציל את חייהם של ישראלים רבים..

אין ספק בכך שפעילותו הרבה של נאור, לשיפור הבטיחות בכבישים, ע"י הצבת יעדים הכוללים מחקר, הפעלת מערך הסברה, אכיפה והתנדבות של אלפי אנשים  – תורמת להפחתה המשמעותית במספר ההרוגים בכבישי ישראל.  

איגוד קציני בטיחות בתעבורה, מברך את אבי נאור יו"ר עמותת אור ירוק על תרומתו שלא תסולא מפז, ואת הנהלת אור ירוק ואת אלפי המתנדבים הפעילים.
 אין ספק שיש קשר בין מטרות האיגוד לבין המטרות של עמותת אור ירוק בכל הקשור למאבק  ב -ת.ד. דמותו של קצין הבטיחות בארגון יש בה כדי להשפיע ולעצב את אקלים הבטיחות ואת תרבות הבטיחות בארגון, ועיסוקו העיקרי קשור לדיני נפשות וכרוך באחריות רבה.
  
הכל מתחיל ומסתיים בחינוך ובהדרכה לנהגים, כאשר המתכון הבטוח להצלחה חייב לכלול פיקוח ובקרה על ציי רכב ואימוץ חדשנות טכנולוגית ביישום מטרות אלו.

במסגרת הכנס  החשוב, נקראו  קציני הבטיחות בתעבורה המצטיינים אשר פועלים בחברות וגופים מובילים במשק, המפעילים ציי רכב גדולים, אל יו"ר העמותה אבי נאור, מנכ"ל העמותה שמואל אבואב, מנהל התפעול אילן גורדצקי ומנהלת קשרי קהילה מיכל אלפרון, לקבלת אות הוקרה מטעם "אור ירוק ". האות ניתן לקציני הבטיחות על תרומתם המיוחדת ועל עשייה מעל ומעבר למצופה מהם ע"פ הגדרת תפקידם מכח תקנות התעבורה. מצויינות זו מתבטאת בניהול מתקדם של מערך צי הרכב ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, כגון: מצלמות המתעדות נהיגה ברכב הסעות, שימוש במכשירם אשר מתריעים על סטייה מנתיב ושמירת רווח, ניטור התנהגות נהג ועוד
 
הכנסת עזרים אלה באה בעיקר בעזרתו ובדחיפתו של קצין הבטיחות. כיועץ למנכ"ל החברה. תרומתו חשובה לאין ערוך. במקרים אלה. ברור מעל לכל ספק שקצין בטיחות ארגוני שמהווה חלק בלתי נפרד מהחברה, דואג להעלות את האקלים הבטיחותי בחברה ורוח גבית ממנהלי החברה המתבטאת בתקצוב הדרוש למטרה זו, שומרת על ערך חיי האדם ורמת בטיחות גבוהה. המיושמים ע"י קציני הבטיחות.
 
במעמד טקס חלוקת התעודות  לקציני הבטיחות בתעבורה – הייתי נרגש וגאה שיש לנו חברי איגוד מהטובים שיש, שעלו מעל כולם ושמהווים דמות לחיקוי ודוגמא אישית . 

הנהלת איגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה וכל חברי האיגוד מברכים  את חברינו המצטיינים על קבלת אות ההוקרה מטעם אור ירוק. בזכות עמותת "אור ירוק" ומפעל חשוב זה, ניתן להביא לידיעה את הפעילות החשובה של קציני הבטיחות גם לתודעת הציבור הרחב.

חברים יקרים שאו ברכה בעמלכם . 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים