סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הממשלה אישרה הבוקר (7/6/20) את מינויו של עופר מלכה למנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> הממשלה אישרה הבוקר (7/6/20) את מינויו של עופר מלכה למנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים
7-6-20
 

עופר מלכה, מנכ"ל משרד התחבורה החדש
 
הממשלה אישרה הבוקר את מינויו של עופר מלכה למנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים  
 
 
הממשלה אישרה הבוקר את מינויו של עופר מלכה לתפקיד מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, בהמשך להמלצת השרה מירי רגב. מלכה תושב עמק חפר, איש מערכת הביטחון ובעל עבר עשיר בשירות הציבורי ובמגזר העסקי.
 
שרת התחבורה והבטיחות בדרכים תא"ל מיל' ח"כ מירי רגב איחלה למלכה הצלחה בתפקידו ואמרה: "משימות רבות ומאתגרות לפנינו על מנת להביא לצדק תחבורתי ולחיבור ישראל השניה לישראל הראשונה. למלכה ניסיון עשיר בהטמעת חדשנות וטכנולוגיות במערכות מורכבות, שמהווים היום צו השעה לחיזוק התחבורה הישראלית".
 
הממשלה אישרה היום את מינויו של עופר מלכה, לתפקיד מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים. מלכה, 57, בעל רקע עשיר ומרשים של 25 שנה בשירות המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים, עליו לא ניתן להרחיב, מתגורר בעמק חפר ושימש גם בשורה של תפקידים בכירים במגזר הציבורי והעסקי. הוא התמחה לאורך השנים בתחומי החדשנות והטכנולוגיה, וצפוי להוביל את מימוש חזונה של השרה רגב, לקידום תחבורה חכמה בישראל. 
 
מלכה שימש בין השאר בתפקיד מנכ"ל החברה הכלכלית חדרה וחבר בחבר הנאמנים של המכללה למינהל בראשון לציון. שימש כמפקד הגדוד הקרבי 932 של חטיבת הנח"ל וכמפקד סיירת "עורב" בחטיבת גולני. חניך קורס הקצינים של הכוחות המיוחדים בצבא האמריקני, מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ומדעי החברה מטעם אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במינהל ציבורי מטעם אוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון ושני במשפטים מטעם המכללה האקדמית נתניה.
____________________________________________________

יו"ר איגוד קציני בטיחות – שמעון סודאי והנהלת איגוד קציני הבטיחות מברכים בבירכת עלה והצלח את עופר מלכה, לרגל מינויו למנכ"ל משרד התחבורה החדש.

לעיון בברכה - לחץ כאן 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים