סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לראשונה: מהיום (15/10/13) נתיב נסיעה חמישי בנתיבי איילון
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 11) >> לראשונה: מהיום (15/10/13) נתיב נסיעה חמישי בנתיבי איילון
15-10-13
בשורה טובה לנוסעים בנתיבי איילון. שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ חנך היום (יום שלישי) נתיב נסיעה חמישי בנתיבי איילון, בקטע שבין מחלף קק"ל למחלף גלילות, שיקצר את זמני הנסיעה צפונה.
הנתיב החדש ישפר באופן משמעותי את זרימת התנועה באיילון וישחרר את הפקקים באחד מקטעי הכביש העמוסים ביותר בנתיבי איילון. מידי יום חולפים בכביש כ- 120 אלף כלי רכב.

        חנוכת הנתיב החמישי        צילום: ישראל מלובני

"מדובר בבשורה גדולה שתחסוך זמן יקר ועמידה בפקקים לעשרות אלפי הנהגים הנוסעים מדי יום צפונה ומזרחה באיילון, שכן הנתיב החדש מבטל את ה'חיכוך' שנוצר ביניהם ומפריד בין התנועה מזרחה והתנועה צפונה" הוסיף כץ.
הנתיב החמישי בנתיבי איילון נחנך שלושה וחצי חודשים לפני המועד שנקבע והוא מצטרף לנתיב נסיעה רביעי שנפתח לפני מספר ימים בכביש 5 לכיוון מזרח ובכך צפוי להקל באופן משמעותי על עומסי התנועה לנהגים הנוסעים צפונה.

מנכ"ל נתיבי איילון, אבי חודין ציין כי הגיבוי שמשרד התחבורה העניק לנתיבי איילון איפשר לחברה סיים את העבודות בצורה המהירה והטובה ביותר ולפני המועד שנקבע. "סלילת הנתיב החדש בזמן קצר היא הוכחה ליכולות הביצוע הגבוהות של חברת נתיבי איילון" אמר חודין.
 
משרד התחבורה, באמצעות חברת נתיבי ישראל מקדם בימים אלה את הארכת נתיבי איילון (כביש 20) עד לאזור געש. הפרויקט יכלול את העתקת קווי הרכבת של מסילת החוף במסלולי כביש 20 , סלילת קווי רכבת חדשים של מסילות חוף ושילוב מסלול B.R.T של הרכבת הקלה במחלף שבעת הכוכבים.

לצד פתיחת נתיבים נוספים בנתיבי איילון דרום וצפון, ממשיך משרד התחבורה לקדם את הקמתם של מסלולים מיוחדים לתחבורה ציבורית (נת"צים) בגוש דן, במטרה להקל על הכניסות והיציאות מתל אביב ולהעניק יתרון לתחבורה הציבורית. מדובר בשינויים המשמעותיים ביותר שבוצעו אי פעם בגוש דן, בסיומם יווצר קשר מהיר, בטיחותי ונוח בין תל אביב למטרופולין. 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים