סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ממחר (23/3/15) נתיב נוסף בכביש החוף, ממחלף נתניה ועד לחבצלת
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 16) >> ממחר (23/3/15) נתיב נוסף בכביש החוף, ממחלף נתניה ועד לחבצלת
23-3-15ממחר: נתיב שלישי בכביש החוף ממחלף נתניה ועד לחבצלת
שידרוג הכביש לשלושה נתיבים צפוי להקל באופן משמעותי על עומסי התנועה ולהגביר את רמת הבטיחות בכביש.
הרחבת קטע הכביש לשלושה נתיבי היא חלק מתכנית כוללת להרחיב את כביש החוף לכל אורכו במהלך השנים הקרובות


 


הקלה משמעותית לנהגים בכביש החוף. מחר בבוקר (יום שני 23/3/15) יפתח לתנועה נתיב נסיעה שלישי, בכביש 2, בקטע שבין מחלף נתניה ומחלף חבצלת, בשני הכיוונים. כך הודיע היום שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כץ.
 
מדובר באחד מכבישי האורך העמוסים ביותר בישראל. בקטע הכביש ששודרג לשלושה נתיבים נוסעים מידי יום כ- 100 אלף כלי רכב בממוצע.  פתיחת הכביש המחודש צפויה להקל באופן משמעותי על עומסי התנועה ולהגביר את רמת הבטיחות בכביש.
 
במסגרת הפרויקט שבוצע על ידי חברת נתיבי ישראל הושקעו כ- 160 מיליון שקלים. העבודות כללו שיפורים במחלף חבצלת, הקמת קירות אקוסטיים, בחלקים שונים של הכביש, הצבת מעקות בטיחות כפולים וסלילת שוליים רחבים ובטיחותיים.
 
מנכ"ל בפועל של חברת נתיבי ישראל, מיכה קופילובסקי ציין כי קטע הכביש ששודרג בין נתניה לחבצלת הוא חלק מתכנית כוללת של משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל להרחיב את כביש החוף לכל אורכו בשנים הקרובות.
 
במהלך הלילות שבין יום ראשון (22 למרץ)  ועד יום רביעי (25 למרץ) יפתחו בהדרגה לתנועה המסלולים החדשים, לכיוון דרום ולכיוון צפון, במתכונת הסופית של שלושה נתיבים.

לתשומת לב הנהגים: עם פתיחת הכביש צפויות עבודות לילה שבמהלכן יצומצמו לסירוגין נתיבי הנסיעה, בקטע שבין מחלף נתניה למחלף חבצלת, בשני כיוונים.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים