סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הונדה מאיצה פעילותה בתחום ציי הרכב במהלך החודש האחרון מכרה כ-100 מכוניות היברידיות ל-3 חברות גדולות.
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> הונדה מאיצה פעילותה בתחום ציי הרכב במהלך החודש האחרון מכרה כ-100 מכוניות היברידיות ל-3 חברות גדולות.
17-9-13
"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, יבואנית הונדה לישראל, מאיצה את פעילותה בתחום ציי הרכב ומדווחת על 3 עסקאות גדולות שבוצעו במהלך החודש האחרון, במסגרתן נמכרו כ-100 מכוניות חדשות, מסוג הונדה אינסייט והונדה ג'אז, ידידותיות לסביבה וחסכוניות בדלק.
 
החברות שבחרו לנהוג ירוק ולחדש את ציי הרכב שלהן במכוניות הונדה אינסייט הן: חברת "סנו פרופשיונל", הזרוע המוסדית של חברת "סנו", חברת "אלווין ישראל" וחברת "מפעיל".
 
חידוש ציי הרכב של שלושת החברות  אשר הושלם בימים אלה בוצע במסגרת עסקאות ליסינג באמצעות חברת Hertz ומצטרף לעסקאות נוספות שבוצעו לאחרונה, במסגרתן נמכרו מכוניות נוספות מדגמי הונדה אינסייט והונדה ג'אז ההיברידיות, לציי רכב.
 
       
                מסירת ההונדות לחב' סנו פרופשיונל                   צילום: סטודיו לם-וליץ

עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מסר, כי הוא מודה לשלושת החברות ומעריך את החלטתן הנבונה לחדש את ציי המכוניות ברכבים של הונדה בכלל וברכבים היברידיים בפרט.  "מדובר בהחלטה עסקית  מצוינת, במיוחד כעת כשמחירי הדלק שוב עולים, אין כל ספק שמכוניות היברידיות כדאיות יותר מתמיד. רכבי הונדה ובמיוחד  דגמי ההייבריד הינם ידידותיים לסביבה וגם חסכוניים באופן ניכר בדלק. בחירה במכונית היברידית של הונדה הולמת את ערכי החברות הללו שעובדיהן ינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית חסכונית, ייהנו מנהיגה נוחה, בטוחה וירוקה " הוסיף גונן.
 
אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות הוסיף ומסר: שיתוף פעולה מוצלח לצד אמונה מלאה ברכבים היברידיים וחסכוניים בדלק הביאו את מנהלי ציי הרכב של שלושת החברות  לשדרג את ציי הרכב שלהן במכוניות מסוג הונדה אינסייט והונדה ג'אז. בזכות היתרונות המובהקים של שימוש ברכבים היברידיים כגון: זיכוי מס בסך 550 ₪ לחודש ,רמת זיהום אוויר נמוכה ואף חנייה חינם במס' ערים מובילות, החליטו הנהלות הארגונים הללו להצטייד ברכבים היברידיים ירוקים מבית הונדה.

 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים