סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חובת הדרכה בציי רכב של נהגים מקצועיים ולא מקצועיים
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> חובת הדרכה בציי רכב של נהגים מקצועיים ולא מקצועיים
15-10-19
 
הדרכות תקופתיות בבטיחות בנהיגה


 
על פי תקנה 587ב ( ח)לקראת סוף שנת 2019 תחול חובת הדרכה לנהגים לפי ההנחיה כדלקמן:

"בעל המפעל יכין אחת לשנה תכנית הדרכות מקצועיות שנתית לנהגים במפעל, לפי רשימת נושאים והכול כפי שקבעה לו הרשות ובדרך שאישרה לו; התכנית תכלול הדרכות מקצועיותלאדם שעיקר עיסוקו במפעל הוא נהיגה או שעיסוקו במפעל מחייב נהיגה במשך רוב שעות העבודה שלופעמיים בשנה לפחותשאחת מהן תתקיים לקראת החורף ואחת מהן תתקיים לקראת הקיץולנהג שאינו כאמוראחת לשנה לפחות; משך כל הדרכה לא יפחת משלוש שעות והיא תתועד בתיק הדרכות ובתיק הנהג".

הדילמות רבות והחידושים הטכנולוגיים מקיפים אותנו ומתחדשים ללא הרף.
להישאר מאחור, משמעותו לנהוג ביעילות נמוכה ולא לנצל את כל היכולת הטמונה בטכנולוגיות החדשות.

בכדי להיות מעודכנים, במציאות של היום, חייבים להיעזר בבעלי מקצוע הנמצאים בחזית הטכנולוגית ומעודכנים גם בחוקים ותקנות המתעדכנים חדשות לבקרים.

"פאנל הדרכה בתעבורה" בהנהלת משה נקש, היא חברה העוסקת בהדרכה בתחום הנהיגה ומתמחה בהדרכות נהיגה ברכב כבד, אוטובוס, רכב פרטי ודו גלגלי.

 ל"פאנל הדרכה בתעבורה"  50 מערכי שיעור מוכנים במבחר רב של נושאים המותאמים לנהגי רכב קל ליסינג עד משא כבד ואוטובוס הכוללים פיתוחים טכנולוגיים, תקנות תעבורה חדשות, צמיגים, הולכי רגל, היסח דעת בנהיגה,נהיגה זהירה בחורף ובקיץ,  מניעת התאונה, דו גלגלי, מצלמות המהירות, מושבי בטיחות , התאונה החזיתית, שטחים מתים,אופניים חשמליים שימוש במאטים,שיטת הניקוד אלכוהול ונהיגה ועוד.
בנוסף, החברה בנויה לתכנון הדרכה בהתאם לצרכיו הספציפיים של הלקוח .

קציני הבטיחות, כאחראים על הבטיחות בנהיגה, ראשית - חובה לקיים הדרכות, נהגו כחוק. בנוסף, אם רצונכם בנהגים מיומנים השומרים על הבטיחות, נוהגים בזהירות ויודעים להפעיל ביעילות את המערכות הטכנולוגיות המתקדמות ברכב, הפנימו את החשיבות של ההדרכות המקצועיות ופנו אלינו לקבלתן, כי בדמנו הדבר. 

 לפרטים נוספים - לחץ כאן
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים