סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מהיום (1/9/20) : ניתן לחדש ולהוציא כפל רישיון מוביל באינטרנט
דף הבית >> הודעות משרד התחבורה >> מהיום (1/9/20) : ניתן לחדש ולהוציא כפל רישיון מוביל באינטרנט
1-9-20
 
הקלה משמעותית למובילי חומרים מסוכנים

מהיום: ניתן לחדש ולהוציא כפל רישיון מוביל באינטרנט

 
השרה רגב: מדובר בשיפור שירות לנהגים המקצועיים, שיקל עליהם את העבודה ויחסוך להם זמן וביורוקרטיה מיותרת.
 
חדש במשרד התחבורה. מהיום: מובילי מטענים וחומרים מסוכנים יכולים לחדש את רישיון המוביל שברשותם או להנפיק כפל רישיון, באמצעות אתר האינטרנט של משרד התחבורה.
 
עד כה, בעלי רישיונות מוביל נדרשו לשלם עבור אגרת הרישוי בבנק הדואר, באמצעות טופס שנשלח אליהם מאגף הרישוי. מהיום, יכול כל בעל רישיון מוביל לשלם את האגרה באמצעות כרטיס אשראי באתר משרד התחבורה, והרישיון יישלח אליו ישירות בדואר האלקטרוני (אימייל).
 
משרד התחבורה בוחן מדי שנה את עמידתו של המוביל בתנאי הרישיון, כחודש וחצי לפני מועד פקיעתו, ושולח את המסמכים הנדרשים לכתובת המגורים של בעל המוביל או לקצין הבטיחות של החברה שבמסגרתה הוא פועל.
 
במשרד התחבורה פועלים בימים אלה להנגשת התהליך כולו באופן ממוחשב, כך שגם התרעה על פקיעת הרישיון והמסמכים הנדרשים ישלחו במייל אל בעל המוביל כחודש וחצי לפני פקיעת הרישיון.
 
רישיון המוביל מכיל פרטים אודות המוביל, שמות האחראים על הניהול המקצועי והבטיחות, סך כלי הרכב הכלולים ברשיון וסוג המטען המותר להובלה. לרשיון מצורפים נספח תנאים והגבלות, רשימת כלי הרכב ואישור הובלה עבור כל רכב המופיע ברשימה.
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים