סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לא קשר את המטען ובנס לא היו נפגעים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> לא קשר את המטען ובנס לא היו נפגעים
10-9-13
אתמול נקראו שוטרי אגף התנועה לתאונה עצמית בכביש 4 (חולון לדרום). נהג, תושב ת״א בן 34, ביצע בלימת פתע וכתוצאה מכך, מטען שלא היה קשור על גגו נשמט וגרם לתוצאה כפי שמופיעה בתמונה. 


אך באורח נס לא נפגע הרכב שנסע מולו. הנהג נפצע קל ופונה לטיפול רפואי.
החל כנגדו הליך תעבורתי.

חשוב ביותר לקשור את המטען כהלכה. לעולם איננו יודעים אילו הפתעות מצפות לנו במהלך הנהיגה.ניסים קורים רק לעיתים רחוקות. כפסע היה בין הפגעות נהג המסחרית.

---------------------------------------------------------------------------------------

במהלך פעילות של היחידה המרכזית של אגף התנועה  ב"רחובות האדומים" בעיר לוד, זיהה צוות סמוי נהג פיאט פונטו הנוהג ללא חגורת בטיחות ומשוחח בסלולאר תוך כדי נהיגה. בעת שהצוות ביצעו בדיקות מסוף, הנהג נמלט רגלית מהמקום. מבדיקה התברר כי מדובר בתושב קריית ארבע יליד 81 שלא הוציא רשיון נהיגה מעולם, הוא פסול מלנהוג על ידי בית משפט למשך חצי שנה וכנגדו עומד מאסר על תנאי של 3 חודשים. כמו כן, הוא נהג ברכב שהורד מהכביש בשל ליקויים בטיחותיים.  לאחר פעילות חקירתית שביצע הימ"ר, הנהג הסגיר את עצמו והודה בחקירה במיוחס לו. לאחר מכן, נעצר, נכלא ומחר יובא לבית המשפט להארכת מעצר.


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים