סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
היום ומחר (18-19/2/14) משרדי הרישוי יסגרו ליומיים בשל שדרוג מערכות המחשב
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 12) >> היום ומחר (18-19/2/14) משרדי הרישוי יסגרו ליומיים בשל שדרוג מערכות המחשב
11-2-14
שדרוג מערכות המחשוב, נועד לאפשר את הרחבת השירותים הממוחשבים הניתנים לציבור ולשפר את רמת השירות הניתנת לנהגים בישראל ולקוחות משרד התחבורה.מבחני הנהיגה המעשיים, "טסטים", יתקיימו כרגיל.
 
לידיעת הציבור. משרדי הרישוי ברחבי הארץ יסגרו בשבוע הבא, בימים שלישי ורביעי (18-19  בפברואר) לצורך שדרוג מערכות המחשוב של משרד התחבורה. משרדי הרישוי ישובו לפעול כרגיל ביום חמישי (ב-20 בפברואר).
 
מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי, ציין כי שדרוג מערכות המחשוב של משרד התחבורה, נועד לאפשר את הרחבת השירותים הממוחשבים הניתנים לציבור הנהגים בישראל ולשפר את רמת השירות ללקוחות משרד התחבורה.
 
בעקבות השבתת המחשב לא תהיה קבלת קהל בכל משרדי הרישוי ולא יבוצעו מבחני נהיגה עיונים (תאוריה) במשך יומיים. כמו כן לא יתאפשר לבצע העברת בעלות על רכב בכל סניפי בנק הדואר. מבחני הנהיגה המעשיים ("טסטים") יתקיימו כרגיל
 
אגף הרישוי לא ינפיק בימים אלה רישיונות נהיגה ורכב, באמצעות המוקד הטלפוני, האינטרנט ועמדות השירות האוטומטיות (רישיומט) הממוקמות בסניפי הסופר פארם. כמו כן לא יונפקו רישיונות רכב על ידי היבואנים ולא יבצעו שעבודים או ביטול של כלי רכב .
 
גם תחנות הצילום הפועלות בשרות אגף הרישוי לא יפעלו בימים אלה וכך גם התחנות להנפקת רישיונות נהיגה בינלאומיים. 
 
במהלך היומיים בהם יושבת המחשב לא תהיה קבלת קהל בכל יחידות משרד התחבורה הנותנות שירות ובכללם אגף תחבורה ציבורית, רשות התעופה האזרחית ורשות הספנות והנמלים.
 
המוקד הטלפוני המהיר של משרד התחבורה 5678  * יפעל כרגיל אך ניתן יהיה לקבל דרכו רק מידע כללי בלבד שאינו מצריך פעולת מחשב.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים