סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
השירות המטאורולוגי מציג לציבור איך מכינים את תחזית מזג האויר
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 8) >> השירות המטאורולוגי מציג לציבור איך מכינים את תחזית מזג האויר
20-2-13
כיצד מכינים את תחזית מזג האויר? הפרחת בלון מטאורולוגי,מדידת משקעים ומפגש עם חזאים וחוקרים הם רק חלק מהפעילויות הרבות שיציג השירות המטאורולוגי הישראלי ביום הפתוח שיתקיים ביום שושן פורים,(יום שני) בשבוע הבא.
 
היום הפתוח שיזם שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, בבית דגן מתקיים לציון 75 שנים להפקת תחזית מזג אויר הראשונה של השירות המטאורולוגי שבמשרד התחבורה.
 
במהלך היום הפתוח יוכלו המבקרים בין השאר להיכנס לראשונה למרכז החיזוי של השירות ולסייר בשדה התצפיות וכן לקבל הסברים על מדידת וחיזוי מזג האויר והאקלים, לפגוש חזאים ואנשי מקצוע ולשמוע מהם הסברים על עבודתם.
 
המבקרים יוכלו גם לצפות בהפרחת הבלון המטאורולוגי ולשמוע הסברים על אופן פעילותו וחשיבותו להפקת התחזית. הפרחת הבלון מתבצעת מידי יום, פעמיים ביממה (בשעות 13:00 ו- 01:00), בו זמנית בכל העולם ומאפשרת השוואת מזג אויר בכל מדינות העולם.
 
במסגרת היום הפתוח יוקרן סרטון הסברה חדש על השירות המטאורולוגי ויינתנו הרצאות והסברים לקבוצות של מבקרים על אופן הפקת התחזיות והניתוחים האקלימיים. המבקרים יוכלו להיפגש עם חוקרים וחזאים של השירות המטאורולוגי ולהציג בפניהם שאלות בנושאים מטאורולוגים.
 
סיורים מודרכים למרכז החיזוי ושדה התצפיות יצאו מידי שעה החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד ל- 14:00 אחר הצהרים. היציאה לסיורים תתבצע בנקודת האיסוף שבכניסה לשירות המטאורולוגי.
 
תוכנית היום הפתוח ומפת ההגעה לשירות המטאורולוגי פורסמה באתר משרד התחבורה www.mot.gov.il , ובאתר השירות המטאורולוגי www.ims.gov.il


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים