סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הקואליציה הארצית להעסקה ישירה תומכת בעמדת הנהלת האיגוד במאבקם להעסקה ישירה של קציני בטיחות בחברות ומפעלים
דף הבית >> הידעת? >> הקואליציה הארצית להעסקה ישירה תומכת בעמדת הנהלת האיגוד במאבקם להעסקה ישירה של קציני בטיחות בחברות ומפעלים
8-10-18

במסגרת המאבק הממושך, העקשני והצודק של הנהלת איגוד קציני הבטיחות בראשות שמעון סודאי היו"ר, להעסקה ישירה, הקואליציה הארצית להעסקה ישירה, מביעה את תמיכתה הבלתי מסוייגת בעמדת הנהלת האיגוד הקוראת לסיום הסגה המתמשכת בטיפול בעניין חשוב זה והכרה של מדינת ישראל ומשרד התחבורה בחשיבות ההעסקה הישירה של קציני הבטיחות.

להלן התייחסותה של הקואליציה לעניין חשוב זה.

הודעה מס. 2 מטעם הקואליציה הארצית להעסקה ישירה
 
 

קציני הבטיחות בתעבורה מהווים גורם משמעותי וחיוני במלחמה בתאונות הדרכים, הם בעלי השפעה ניכרת על תרבות הנהיגה הנוכחית והעתידית, ובסופו של דבר עוסקים בהצלחת חיי אדם.

קצין הבטיחות אחראי לפקח ולוודא, בין היתר, כי הנהגים במפעל ובני משפחותיהם המורשים מצייתים לכללים; כי כלי הרכב במצב תקין; כי סביבת המפעל בטוחה עבור עוברי הדרך; כי מצב בריאותם של הנוהגים מאפשר את נהיגתם ועוד. בנוסף, עליו לבצע הדרכות, להמליץ על הכשרות והשתלמויות וכיו"ב תפקידים חשובים.   

האם היינו רוצים שתפקיד חשוב זה ימולא על ידי עובד קבלן חיצוני וזר לארגון? בוודאי שלא. 
למרות זאת רבים מהם מועסקים על ידי חברות קבלן, בדרך שפוגעת בבטיחות לה הם אמורים לדאוג.

בתאריך 16.10 יתקיים בועדת הכלכלה דיון שנוגע למעמדם המקצועי, דיון שיכול להוביל לשינוי. העסקה ישירה ותחזק את מעמד קצין הבטיחות בעיני המעסיקים והנהגים כאחד, חיזוק מעמד שישפר את סמכותו ואת יכולתו להביא לשיתוף פעולה בדרך להשגת מטרת העל החשובה שלו - הגברת הבטיחות.

הצטרפו אלינו ולאיגוד קציני הבטיחות בתעבורה בשאיפה הצודקת, שתפו והפיצו למען הבטיחות של כולנו.

לעיון בהודעה הראשונה של הקואליציה הארצית להעסקה ישירה - לחץ כאן.


לעיון במידע אודות מהי הקואליציה הארצית להעסקה ישירה - לחץ כאן


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים