סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
התקנת nערכות כיבוי אש באוטובוסים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 12) >> התקנת nערכות כיבוי אש באוטובוסים
31-12-13
שר התחבורה, והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, החליט עוד לפני מספר חודשים לחייב התקנת מערכת כיבוי אש בכל האוטובוסים בישראל, במטרה להגן את בטיחותם וביטחונם של הנוסעים.
לצורך יישום ההחלטה, פנה משרד התחבורה למכון התקנים הישראלי לגבש תקן ישראלי למערכות הכיבוי באוטובוסים, הכולל דרישות שיותאמו לכיבוי אש באוטובוסים.
מכון התקנים הישראלי סיים בימים אלה את הכנת התקן החדש. טיוטת התקן הועברה לקבלת הערות של הציבור. עם קבלת האישור הסופי של התקן, הוא יגובש במסגרת תקנות התעבורה.
השר כץ החליט לחייב את התקנת מערכת הכיבוי באוטובוסים, בעקבות מסקנות גורמים מקצועיים, בהם נציבות כבאות והצלה, שהמליצו על התקנת המערכות לגילוי אש, בתא המנוע ובתא המצברים של האוטובוס.
שר התחבורה הורה עוד בחודש מרץ השנה להדק את הפיקוח והבקרה על מוסכי תחזוקת האוטובוסים. בחוזר מיוחד שנשלח למנכ"לי חברות האוטובוסים הונחו החברות לוודא ולהקפיד על שורה של בדיקות בטיחותיות, במסגרת הבדיקות החודשיות המתבצעות באוטובוסים.
זאת ועוד, מנהל אגף הרכב במשרד התחבורה, אבנר פלור, החליט עוד בחודש יוני להתנות כל חידוש רישיון רכב של אוטובוס, בהגשת אישור קצין הבטיחות, למכון הרישוי, המעיד על תקינות האוטובוס.


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים