סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  15% פחות הרוגים בשנת 2020 לעומת 2019. בשנת 2020 נהרגו 305 אנשים לעומת 355 אנשים בשנת 2019  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!  |  


             
_________
 

  

        
 
קרן טרנר מונתה לתפקיד המשנה למנכ"ל משרד התחבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 15) >> קרן טרנר מונתה לתפקיד המשנה למנכ"ל משרד התחבורה
12-8-15

קרן טרנר מונתה לתפקיד המשנה למנכ"ל משרד התחבורה

טרנר משמשת בארבע השנים האחרונות בתפקיד סמנכ"לית בכירה פיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד התחבורה, ואחראית על כל נושאי תשתיות התחבורה היבשתית ותקציבי הפיתוח של פרויקטים תחבורתיים
 
 

קרן טרנר (36), זכתה במכרז לתפקיד המשנה למנכ"ל משרד התחבורה. טרנר נבחרה פה אחד לתפקיד על ידי ועדת הבוחנים של נציבות שירות המדינה. 
 
במסגרת תפקידה אחראית טרנר גם על תקציבי הפיתוח של פרויקטים תחבורתיים, המבוצעים על ידי חברות ותאגידים הקשורים למשרד התחבורה, בהם תכנית הפיתוח של רשת הכבישים והמסילות הבינעירוניות ופיתוח תשתית הסעת המונים ורכבות קלות במטרופולינים.
 
קרן טרנר שימשה בין השאר בשורה ארוכה של תפקידים בכירים באגף התקציבים במשרד האוצר, במשך שבע שנים, בהם רכזת בכירה של תחום התחבורה ולאחר מכן כרכזת בכירה של צוות פנים ועובדים זרים.
 
שר התחבורה, הבטיחות בדרכים והמודיעין, ישראל כץ בירך על המינוי וציין כי טרנר היא בעלת ניסיון רב בתחום התשתיות והבטיחות בדרכים ומוערכת על ידי גורמים רבים העוסקים בתחומי התחבורה השונים.
 
מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי, הוסיף כי הנהלת משרד התחבורה פועלת כיום לקידום ייצוג הולם של נשים, בכל התפקידים הניהוליים במשרד, ובשאר מקצועות התחבורה.
 
טרנר, בעלת תואר שני (MA) במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית ובוגרת תואר ראשון (BA) בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים.


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 

     


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים