סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
הונדה היא יצרנית הרכב האמינה ביותר, זו השנה השמינית ברציפות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> הונדה היא יצרנית הרכב האמינה ביותר, זו השנה השמינית ברציפות
31-7-13
הונדה זכתה בתואר מותג הרכב האמין ביותר בבריטניה שנה שמינית ברציפות. כך עולה מוצאות סקר חברות הביטוח ה - Warranty Direct .

עוד עולה מהסקר שמכוניות שמוצאן במזרח הרחוק שולטות בטבלת ליגת האמינות, שפורסמה בסקר זה כשהן תופסות שמונה מתוך עשרת המקומות הראשונים. 

יצרני הרכב האירופאים הצליחו פחות, כשיצרניות מכוניות יוקרה כמו בנטלי, לנד רובר ופורשה סוגרות את הרשימה. מבין המכוניות הגרמניות, ששלטו בטבלה
בעבר, מדורגת פולקסווגן רק במקום ה 10 . רק יצרניות הרכב האמריקאיות שברולט ופורד הצליחו להתחרות בעליונות של המכוניות מהמזרח הרחוק, כשהן מגיעות במקום השביעי והתשיעיבהתאמה.

מנכ"ל Warranty Direct , דנקן מקלור פישר, אמר: "הצלחתה של הונדה במבחן האמינות נובע משיעורי תקלה נמוכים, וכשהמכוניות בכל זאת מתקלקלות, התיקון הוא קל וזול.  "תקציבי משק הבית כבר מתוחים עד הקצה, כך שהדבר האחרון שאתה זקוק לו הוא מכונית שמייצרת חשבונות בלתי רצויים נוספים".

בקרב כל כלי הרכב, הסיבה הנפוצה ביותר לתקלה ברכב היא בעיות חשמל, כאשר 23.5% מהמכוניות חייבות לבקר במוסך בשנה ממוצעת. 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים