סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חברת כצט בחרה לנהוג ירוק וחסכוני ורכשה 34 מכוניות מסוג הונדה אינסייט
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> חברת כצט בחרה לנהוג ירוק וחסכוני ורכשה 34 מכוניות מסוג הונדה אינסייט
29-7-13
חברת התרופות כצט, בחרה לנהוג "ירוק" וחידשה את צי הרכב שלה בעשרות מכוניות היברידיות, ידידותיות לסביבה וחסכוניות בדלק, מסוג הונדה אינסייט.
 
העסקה שכוללת 34 מכוניות בוצעה באמצעות חברת הליסינג "אלבר".
בכצט מתכננים לבצע רכישה משמעותית נוספת של רכבי הונדה אינסייט עד לסוף השנה.
 
                                               מסירת דגמי הונדה לכצט

אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מסר, כי הוא מודה לכצט על שיתוף הפעולה ומעריך את ההחלטה הנבונה של החברה לחדש את צי המכוניות שלה ברכבים היברידיים מסוג הונדה אינסייט אשר אינם מתייקרים נוכח העלייה במיסוי הירוק.  ההחלטה לבצע מעבר לרכבים היברידיים שהם גם ידידותיים לסביבה וגם חסכוניים באופן ניכר בדלק וכן הבחירה בהונדה אינסייט ההיברידית הולמות את ערכי החברה, ועובדי כצט שינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית, ייהנו מנהיגה נוחה, חסכונית וירוקה. בראל. הוסיף כי העסקה הנה פרי שיתוף פעולה פורה ומוצלח בין מחלקת ציי הרכב ב"מאיר" לבין חברת "אלבר".
 
רפי פדלון קצין הבטיחות של כצט, מסר כי לחברת כצט אג'נדה ניהולית אקולוגית מובהקת. המעבר לרכבים היברידיים תומך בכך ואין ספק שרכישת רכבים היברידיים המוכיחים גם חסכון בצריכת דלק הם שילוב מתאים ונכון לצרכי כצט. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים