סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מסירת פרטים אישיים ומידע מסחרי אודות החברה בה אנחנו מועסקים
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 16) >> מסירת פרטים אישיים ומידע מסחרי אודות החברה בה אנחנו מועסקים
4-5-15

מאת: שמעון סודאי, יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה
 
מסירת פרטים אישיים ומידע מסחרי 

 

 
אבקש להעביר הודעה חשובה לכל קציני הבטיחות.

גופים פוליטים ומסחריים בעלי עניין בתחום הרכב ותחומים אחרים, מנסים בכל דרך להשיג מידע אישי עליכם ומידע מסחרי על החברות בהם אתם עובדים.  כל גלויה תמימה שאתם ממלאים, כל סקר בו אתם משתתפים - הנתונים הנאספים מהם, משמשים את אלו האוספים נתונים אלו לקידום עניינים מסחריים שלהם במקרה הטוב ולניגוח יריבים מסחריים ו/או פוליטים במקרה הפחות טוב.

אוספי המידע למינהם מנסים לפתות אותנו למלא שאלונים או להשתתף בסקרים ע"י קבלת "מתנות" פעוטות ערך למינהם, או מבטיחים הבטחות שלעולם לא יקויימו, הכל בכדי לדלות מאיתנו מידע שישמש אותם למטרות שונות ומשונות שאנחנו לעולם לא נדע מהן. 

יתרה מכך, איננו יודעים לאן יתגלגל המידע שאנחנו מוסרים ומה השימוש שייעשה בו. השימוש ע"י גורמים זרים במידע שאנחנו מוסרים עלול לעיתים לפגוע מסחרית בחברה בה אנחנו עובדים ולכן בחברות מסודרות, חל איסור מוחלט להעביר מידע מסחרי כלשהוא ללא אישור מראש ע"י הגורם המוסמך בחברה (יועץ משפתי, דובר החברה, מנכ"ל וכו').

מידע תמים כגון: כמות כלי הרכב בחברה, סוגי כלי הרכב וכו' - במקרה ה"טוב" יביא לגלים של ל"ג'אנק מייל", במקרה הפחות טוב יועבר לחברות מתחרות וייסב נזקים מיותרים לחברה אותה אתם מייצגים, ובנוסף, הדבר יכול לשמש כחרב פפיות ועלול לפגוע גם בכם ובפרנסתכם.

לאור האמור לעיל, אני קורא לכל אחד ואחד מכם לא לנדב אינפורמציה לשום גורם, לא להתפתות למלא גלויות הבטיחות הטבות למיניהן. שימרו את המידע החשוב אצלכם ואל תנדבו אותו ללא אישור האחראי בחברה בה אתם מועסקים  
קציני הבטיחות – הנכם מתבקשים שלא להעביר פרטים רגישים אלה – למעט למשרד התחבורה תחום קציני בטיחות.
  
"כוחנו  באחדותנו "  האיגוד זה הבית שלי וגם של כולם וחשוב לשמור עליו עכשיו יותר מתמיד.  הנכם מתבקשים להעביר ולשתף הודעה זו בקרב חברי האיגוד וקציני הבטיחות שהנכם מכירים.  .

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים