סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
רק 60% מההורים חוגרים את ילדיהם בבטחה ובאופן נכון ברכב, לעומת 40% שאינם חוגרים בבטחה או שאינם חוגרים כלל.
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> רק 60% מההורים חוגרים את ילדיהם בבטחה ובאופן נכון ברכב, לעומת 40% שאינם חוגרים בבטחה או שאינם חוגרים כלל.
27-7-13
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ורשת שילב יוצאים במבצע משותף להגברת המודעות לחגירה בטוחה של ילדים במושבי בטיחות ברכב.

במהלך החודשים יולי – אוגוסט יתקיימו הדרכות בנושא התאמת מושבי בטיחות לילדים, התקנה נכונה שלהם ברכב, וחגירה בטוחה. מפגשי ההדרכה ייערכו בסניפי רשת שילב ברחבי הארץ, חינם ובלי כל התחייבות.

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ורשת שילב מזמינים את הציבור להגיע לסניפי שילב ולהשתתף בהדרכות.

לרשימת סניפי שילב בהם יתקיימו ההדרכות לחץ כאן.

נוסף על כך, הרשות הלאומית תעלה קמפיין רדיו בנושא חגירה בטוחה במושבי הבטיחות ברכב.
כמו כן, במסגרת מבצע לאכיפה מוגברת בנושא התקני ריסון שמקיים אגף התנועה במשטרת ישראל במהלך חודש יולי, יחלקו שוטרים ומתנדבים מאגף התנועה חומרי הסברה בנושא שימוש בטוח בהתקני ריסון לציבור הנהגים.
 
חגירת חגורות בטיחות יוצרת את ההבדל בין פציעה קשה לפציעה קלה ואף בין חיים למוות. מושבי בטיחות תקניים לילדים מונעים כ-50% את מקרי המוות בקרב ילדים בגילאים שנה – ארבע. מושבים מגביהים (בוסטרים) מפחיתים ב – 59% את הסיכויים לפציעה חמורה של ילדים בתאונות דרכים, בהשוואה לשימוש בחגורות בטיחות בלבד.

על-פי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים נמצא כי רק 60% מההורים חוגרים את ילדיהם בבטחה ובאופן נכון ברכב, לעומת 40% שאינם חוגרים בבטחה או שאינם חוגרים כלל. עוד עולה מהנתונים ששיעור התינוקות עד גיל שנה שחגורים בבטחה עומד על 53% לעמת 75%בקרב פעוטות בני שנה עד ארבע. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים