סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מועדים לשמחה, גמר חתימה טובה, שנה טובה ומבורכת ונסיעה בטוחה
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> מועדים לשמחה, גמר חתימה טובה, שנה טובה ומבורכת ונסיעה בטוחה
25-9-16

דברי יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה -שמעון סודאי, לקראת השנה החדשה תשע"ז


  ידידיי קציני הבטיחות, חברי איגוד יקרים ,
 
בפרוס השנה החדשה אבקש לאחל לכם ולבני משפחותיכם, שנה טובה ומבורכת, שנה של עשייה ונסיעה בטוחה. המשיכו בעבודת הקודש של המאבק היום יומי להפחתת הקטל בדרכים.
 
כבר בשנה שעברה חשנו בשינוי מגמה מצד גופים אינטרסנטים המבקשים לכרסם במעמדו של קצין הבטיחות, בניגוד גמור להצהרות בדבר הצורך לחזקו.
אי לכך, רוב מאמצינו בשנה החולפת הושקעו בעיקר בכיוון זה – קרי – הגנה על מעמדם המקצועי של קציני הבטיחות, ולא פחות חשוב מכך – שמירה על האינטרס הציבורי להגברת הבטיחות בקרב משתמשי הדרך.
 
המשימה המרכזית להעברת החוק לעיגון וחיזוק מעמדו של קצין הבטיחות, נמצא בשלב ההכרעה - בו וועדת הכלכלה תמסור את החלטותיה וההצהרות יהפכו מעשיות.  חברי ההנהלה בראשותי, הפועלים בהתנדבות מלאה, עושים ככל יכולתם על מנת למגר את הניסיון הבוטה של בעלי האינטרסים, לכפות על כולנו בטיחות קבלנית, בדמות העסקה שאינה ישירה.  
 
תפקידו של קצין הבטיחות הוא מגוון ורב מערכתי.  
לצד הפיקוח על ההיבט הטכני, עליו להשקיע תשומת לב מרובה, גם בגורם האנושי המורכב מאינספור מטלות וסמכויות, ההולכות ומתרבות ככל שמתרבים הנהלים והפקודות .  
קצין הבטיחות, האמון על הגנת האינטרס הבטיחותי במפעל, פועל במקביל לתפקיד המשמעותי גם למען ייעול ההתנהלות הכלכלית בתוכו, תוך הפחתת ההוצאות ככל האפשר, לצד התחשבות ושמירה על איכות הסביבה.
 
על מנת להקל על קצין הבטיחות בעבודתו המורכבת והאחראית, מהווים אתר האינטרנט ודף הפייסבוק של האיגוד- כלים יעילים וזמינים עבורו. חדשות, מידעים, תכנים מקצועיים, עדכוני תקנות וחוקים, שלל מאמרים ודיווחים שוטפים, ניתן לקבל שם בכל רגע נתון.
לא פחות חשובה מכך, היא הבעת דעתכם : חשיפת מחשבותיכם, מתוך הניסיון והעבודה השוטפת, מביאה לשיטתי, להפריה הדדית, להזדהות ולהבנה טובה יותר של הנאמר.
ערך מוסף אם תרצו.  חברי ההנהלה מעוניינים אף הם לשמוע את אשר יש לכם לומר, על מנת שביצוע המשימות והצבת האתגרים, יעלו בקנה אחד עם רחשי ליבכם.
על כן, המשיכו והוסיפו תגובותיכם לכתבות, הביעו רעיונותיכם בפומבי ואל תחששו לומר את
דעתכם הכנה ושאיפותיכם.  הדבר חשוב ביותר.
 
חברים יקרים, איגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה נחשב לאיגוד הרשמי והיציג של קציני הבטיחות בישראל,  וככזה הוא ביתו של כל קצין בטיחות באשר הוא. כל חבר נוסף שמצטרף לשורות האיגוד, מגדיל את כוחנו והשפעתנו ומעלה את הסיכוי להצליח בכל המאבקים שעוד צפויים לנו.

לקראת השנה החדשה, אני קורא לכולכם – אל תשבו בצד– הצטרפו כבר עכשיו לאיגוד והפעילו השפעתכם בגיוס חברים חדשים.
זכרו תמיד- כוחנו באחדותנו.
 
בברכת  חג שמח ושנה טובה,
שנה של יותר זהירות ונהיגה בטוחה,
 
            שמעון סודאי
 יו"ר איגוד קציני הבטיחות .

     
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים