סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 9) >> היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד
27-5-13
מאת: שמעון סודאי - יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה


פייסבוק היא הרשת החברתית המקוונת הגדולה בעולם, המקשרת בין אנשים לחברים שלהם, עמיתים לעבודה  ואנשים נוספים בסביבתם. אנשים משתמשים בפייסבוק כדי לשמור על קשר עם  חברים, לעדכן ולהתעדכן, לשתף ולהשתתף בחוויות מיוחדות ובחיי היום יום.

הנהלת איגוד קציני הבטיחות כאיגוד מודרני ומתקדם המתאים עצמו לרוח הזמן, 
גאה להצטרף לרשת החברתית הגדולה בעולם - ה"פייסבוק" ומזמינה את כל חברי האיגוד וכל מי שנושא קציני הבטיחות בתעבורה קרוב ללבו, להכנס לדף הפייסבוק החדש של האיגוד ולהשתתף בו.

בדף הפייסבוק של האיגוד תוכלו למצוא ידיעות, כתבות ומאמרים מכל הרבדים של ענף הרכב והתעבורה עם דגשים המתקשרים לעולם המיוחד של קציני הבטיחות בתעבורה.

דף הפייסבוק נוצר עבורכם ומטרתו להגביר את שיתוף הפעולה בין ההנהלה לחברים ובין החברים לבין עצמם. הנכם מוזמנים להיות שותפים פעילים ולהביע את דעתכם בכל נושא ועניין.

שתהיה לכולנו גלישה נעימה ומועילה.

לכניסה לעמוד הפייסבוק של האיגוד, לחץ כאן


 


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים