סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
טיפים למילוי נכון של דלק.
דף הבית >> הידעת? >> טיפים למילוי נכון של דלק.
2-7-13

הנה מספר טריקים כדי לקבל יותר שווה ערך לכספכם לכל ליטר:

1.  יש לקנות או למלא דלק במכונית או משאית אך ורק בשעות הבוקר המוקדמות כאשר טמפרטורת הקרקע עדיין קרה, בכל תחנות הדלק מיכלי האחסון של הדלק קבורים באדמה. ככל שקר יותר, שטח הדלק צפוף יותר, ואתה מקבל יותר דלק במחיר נתון. דלק כידוע מתרחב בחם...ואם קונים אחר הצהריים או בערב, הליטר אינו ליטר....
2.   כאשר ממלאים דלק אין לסחוט את ידית המילוי למצב הגבוה. אם תסתכלו תראו כי לידית הדלק שלושה שלבים: נמוך, אמצעי וגבוה. צריך לתדלק במצב שאיבה נמוך, איטי, ובכך לצמצם את האדים שנוצרים תוך כדי שאיבה. בקצב שאיבה מהיר, חלק מהנוזל הופך במיכל לאדים. האדים האלו נשאבים בחזרה למיכל האחסון התת קרקעי שבתחנה וכך אתם מקבלים פחות דלק עבור הכסף שלכם.

3.  אחת העצות החשובות ביותר היא למלא את מיכל הדלק כאשר הוא חצי מלא. הסיבה לכך היא שככל שיש יותר דלק במיכל פחות אוויר/אדים  יכולים למלא את החלל הריק של המיכל. 
4.   תזכורת נוספת, אם אתם באים למלא דלק, ונמצאת בדיוק בתחנת הדלק שלכם מיכלית שפורקת דלקים למיכלי האחסון,  אל תמלאו. קרוב לוודאי שהדלק יוצר מערבולות, ואתם עלולים לתדלק חלק מהלכלוך שעלה מקרקעית המיכל.
 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים