סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דאף מציגה משאית מונעת חשמל DAF CF Electric 6x2 לאיסוף אשפה ביתית
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> דאף מציגה משאית מונעת חשמל DAF CF Electric 6x2 לאיסוף אשפה ביתית
11-12-19
 
משאית DAF CF Electric 6x2 לאיסוף אשפה ביתית 
 
DAF CF Electric 6x2da

חברת דאף הציגה את שלדת המשאית החשמלית CF Electric 6x2. כלי הרכב הראשונים יעברו בדיקות בשטח בהמשך השנה כמשאיות אשפה על ידי חברות סילוק הפסולת הציבוריות ההולנדיות HVC ו-ROVA. עיריית רוטרדם וחברת Cure יצעדו בעקבותיהן בתחילת שנת 2020 עם משאית אשפה חשמלית לחלוטין 6x2 עם מנוף הרמה. כל כלי הרכב הללו מצוידים בחטיבת הינע VDL E-Power. המרכב, חשמלי לחלוטין גם הוא, מסופק על ידי VDL Translift.
 
מאז סוף 2018, פועלים ראשי הגורר DAF CF Electric 4x2, הדגמים החשמליים הראשונים של דאף, עבור חברות הובלה הולנדיות שונות, כולל Peter Appel, Simon Loos ו-Tinie Manders, וכן עבור רשת המרכולים Jumbo. משאיות אלה מהוות חלק מבדיקת שטח מקיפה בה הן נדרשות להעביר סחורות בין יעדים כגון מרכולים ומרכזי הפצה. חברת הלוגיסטיקה הגרמנית Rhenus משתמשת כיום בשתי משאיות CF Electric להובלה אזורית של מכולות. הודות ליעילות ולשימושיות הרב-תכליתית והמעשית שלה, זכתה ה-CF Electric של דאף בפרס "המשאית הירוקה" היוקרתי בגרמניה מוקדם יותר השנה.
 
יכולת תמרון משופרת
מכיוון שהמשאית היא בעלת רמה נמוכה של רעש ופליטות מזהמים בעת השימוש, ה-CF Electric היא אידיאלית לא רק להפצה עירונית אלא גם לאיסוף פסולת ביתית. לשם כך, עיצבה דאף משאית אחודה בעלת 3 סרנים עם סרן אחורי מהוגה ומתרומם לשיפור יכולת התמרון ויכולת העמסה גבוהה עוד יותר. המשקל המורשה הכולל של ה-CF Electric 6x2 עומד על 28 טון.
 
מסלולים קבועים
חטיבת ההינע החשמלית, VDL E-power, מספקת הספק של 210 קוו"ט ומומנט של 2,000 ניוטון-מטר - ממש כמו בגורר CF Electric. חטיבת ההינע מופעלת על ידי מארז סוללות עם קיבולת אנרגיה (ברוטו) של 170 קווט"ש המספיקה לכיסוי מסלולי איסוף אשפה רגילים. משאיות אשפה חוזרות בדרך כלל למזבלה מדי כמה שעות לפריקה, ושם הן יכולות להטעין עד 80% מקיבולת סוללה תוך 30 דקות בלבד.
 
דחסני צד וטמוני קרקע
חברות HVC ו-ROVA עושות שימוש בדחסני צד שבאמצעותם ניתן לרוקן מכולות מצדי המשאית. העיר רוטרדם וחברת Cure באזור איינדהובן ישתמשו ב- DAF CF Electric עם מנוף הרמה כדי לאסוף אשפה ממיכלים תת קרקעיים.

חברת דאף מציגה את ה-CF Electric 6x2 שלה. כלי הרכב הראשונים ייבחנו בקרוב בשטח.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים