סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
שני תארים חשובים נוספים ל"דאף": דאף LF הוכתרה כ"משאית השנה של ציי הרכב" בבריטניה, דאף משאיות הוכתרה בתואר "יצרנית השנה 2019"
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> שני תארים חשובים נוספים ל"דאף": דאף LF הוכתרה כ"משאית השנה של ציי הרכב" בבריטניה, דאף משאיות הוכתרה בתואר "יצרנית השנה 2019"
27-10-19
 

הזוכה בפרס: משאית מסידרת LF של "דאף" - שנה השלישית ברציפות, בתואר "משאית השנה של ציי הרכב" בבריטניה. 
 
שני פרסים חשובים נוספים ל"דאף", הפעם בבריטניה
 
דאף LF הוכתרה כ"משאית השנה של ציי הרכב" בבריטניה
 
דאף משאיות הוכתרה בתואר "יצרנית השנה 2019"
 
סדרת LF של דאף הוכתרה, זו השנה השלישית ברציפות, בתואר "משאית השנה של ציי הרכב" בטקס הפרסים השנתי של המגזין הבריטי המוביל Commercial Fleet. בנוסף, זכתה דאף גם בתואר "יצרנית השנה". בכך זכתה דאף בשני הפרסים החשובים ביותר בתחום המשאיות בטקס חלוקת פרסים זה לשנת 2019. הפרסים הוענקו בעקבות הצבעה של קוראי Commercial Fleet, הכוללים אנשי מקצוע מכל רחבי ענף התחבורה בבריטניה.
 
הזכיות הקודמות של הדאף LF בתואר "משאית השנה של ציי הרכב" היו בשנים 2018 ו-2017. בשנת 2016 זכה מערך הדגמים של המשאיות קלות המשקל של דאף לניצחון גם בקטגוריית משאית החלוקה העירונית. למרות התחרות הקשה השוררת תמיד בתחום ציי הרכב בבריטניה, הדאף LF זוכה להערכה רבה הודות לשימושיות ולאמינות שלה, הודות לתמיכה לאחר המכירה, והיותה משאית אהובה על בעלים ומפעילים של ציי רכב.
 
 בתמונה, משמאל לימין: פיל מון (מנהל שיווק, דאף משאיות), פול קוק (מנהל מכירות חלפים לציי רכב, דאף משאיות), ג'יימס סטיוארט (מנהל מכירות לציי רכב,  דאף משאיות) וסטיב אוונס (מנהל עסקי בכיר, PACCAR Financial)


"שלוש הזכיות הרצופות של ה-LF משמחות אותנו מאוד", אמר ריצ'רד זינק, מנהל השיווק והמכירות וחבר מועצת המנהלים של דאף משאיות. "הן מהוות עדות לאורך החיים של רכב רב-תכליתי וגמיש זה. העובדה שהפרס הזה מוענק בעקבות משוב של בעלים ומפעילים של ציי רכב היא חשובה מאוד. איש אינו מסוגל לשפוט טוב יותר את הביצועים של המוצרים והשירותים שלנו מאשר אלה התלויים בהם מדי יום ביומו. אותם מפעילים דורשים רמות גבוהות של פרודוקטיביות, אמינות-על וזמן פעולה מקסימאלי, וכמובן שרשת מרכזי שירות דאף הפנטסטית שלנו חייבת לקבל קרדיט על כך שהיא מספקת רמות ללא תחרות של תמיכה לאחר המכירה."
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים