סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
כלמוביל, יבואנית מרצדס, מתחילה בשיווק ה– S CLASS החדשה בישראל
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> כלמוביל, יבואנית מרצדס, מתחילה בשיווק ה– S CLASS החדשה בישראל
10-7-13
העתיד כבר כאן. אמנם מרצדס אינה רכב אופייני לציי רכב אך כמובילת דרך, מן הראוי שאנו קציני הבטיחות נהיה מעודכנים בפיתוחים וטכנולוגיות חדשות שבמשך הזמן מחלחלות גם לכלי רכב המיועדים לציי רכב.

כלמוביל, יבואנית מרצדס-בנץ לישראל, מתחילה בשיווק ה –S CLASS החדשה בישראל, שהינה הדור חדש של סדרת הסלון היוקרתית של מרצדס. ה–S CLASS, הינה ספינת הדגל של ענף הרכב ומותג מרצדס בנץ בכל הקשור לפיתוחי טכנולוגיה בטיחות ועיצוב. דור ה- S קלאס הקודם שהושק בשנת 2005 נמסר במהלך תקופה זו לכ- 500 אלף  לקוחות ברחבי העולם.
 
מרצדס s class החדשה
 
במרכז הפיתוח הטכנולוגי המהפכני של סדרת ה–S CLASS החדשה עומדת ה- Intelligent Drive  שהינה שם כולל לתפישת הבטיחות הפסיבית והאקטיבית של היצרן  הרואה במניעת תאונות דרכים והפחתת הנזקים מהן, יעד מרכזי. מדובר במערכת שבאמצעות מגוון טכנולוגיות חדישות המבוססות חיישנים, מגוון מצלמות ומערכות מולטי רדאר מאפשרת זיהוי ואבחון של מצבי תאונה אפשריים ופועלת למניעתם ולהפחתת הנזק במידה ומניעה אינה אפשרית, בהמשך לתפיסה של מרצדס, מערכות אלה הינן בסטנדרט הישראלי של כל הדגמים.
 
ה-  Intelligent Drive מפצלת את המסך הימני והשמאלי ומתריעה בצומת עם שדה ראיה מוגבל על עצמים מתקרבים ועל כביש פנוי, המערכת כוללת בתוכה את מערכת בקרת השיוט האוטונומית : -Distronic Plus - המסייעת בשמירת נתיב הנסיעה ובחזרה למסלול במקרה של סטייה, את ה-Brake assist Bas Plus  - מערכת בלימה מתקדמת היכולה לזהות רכבים חולפים והולכי רגל ולהגביר את כוח הבלימה בהתאם, מערכת להתראה ותיקון סטייה מהנתיב ושטחים מתים, מערכת לזיהוי הולכי רגל,  מערכת חניה אוטומטית ומערכת תאורה חדשנית היודעת למפות את התאורה למניעת סינוור נקודתי חזיתי ואחורי. 
 
ה – S CLASS החדשה ממשיכה את את קווי העיצוב הקלאסי דינמי בשילוב קווים עדכניים וצעירים יותר. כל תאורת הרכב הפנימית והחיצונית מבוססת על טכנולוגיית LED עם למעלה מ– 500 גופי LED. החלל הפנימי של ה – S CLASS כולל קונסולה קדמית המשלבת אלמנטים ולוח מחוונים עם צג צבעוני, ומערכת פקודות קוליות, מערכת סראונד תלת ממד עם 24 רמקולים ואפילו מערכת בישום אוטומטית עם נטרול יונים.
 
ה – S CLASS החדשה כוללת מנועים חדשים, חסכוניים וידידותיים לסביבה. כל המנועים מוצעים עם מערכת ECO start/stop (התנעה/כיבוי לחיסכון). בשלב הראשון יגיעו לישראל: ה-S400 Hybrid המהפכנית המשלבת מנוע   V6בנפח 3.5 ליטר, המספק 306 כ"ס ב – 6500 סל"ד ומומנט של 370nm עם מנוע חשמלי בעל 27 כ"ס ומומנט של 250nm, המנוע מסייע בתחילת נסיעה ובעת תאוצות, השילוב הנ"ל מביא להפחתת צריכת הדלק ב כ-15% ולציון ירוק 4 תוך פליטת מזהמים נמוכה של כ 147 גרם לק"מ. ה-S500 תצויד במנוע V8 כפול מגדשיםבנפח 4.7  ליטרים המספק 455 כ"ס ב – 5250 סל"ד. בהמשך תגיע גם לישראל הגרסה העוצמתית ה -S63 AMG .
 
אריאל פינטו, מנכ"ל קבוצת רכבי היוקרה בכלמוביל, מציין כי השקת ה – S CLASS בישראל במקביל להשקתה בעולם, מהווה נקודת שיא של דגם , שמציג ומגדיר איך תיראה תעשיית הרכב בעשור הקרוב בכל מה שקשור לפיתוחי טכנולוגיה בטיחות ועיצוב. פינטו מדגיש כי בהמשך למגמת הגידול במכירת מרצדס בשנה האחרונה תתרום סדרה זו להמשך מגמה זו ובכך להתקדם בהתאם להצהרת היצרן  למימוש יעדה להוביל את שוק היוקרה בישראל כפי שהדבר מתוכנן לבוא לידי ביטוי עד שנת 2020 בעולם וכי החברה ערוכה לביקוש הרב שנוצר לאחרונה לסדרה זאת. 
 
מחירים:
 S400 החל מ – 870,000 שקלים.
S500 החל מ – 990,000 שקלים 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים