סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
איגוד קציני הבטיחות הגיש לאחרונה ערעור לבית המשפט העליון בנוגע לסוגיית אופן העסקת קציני בטיחות בתעבורה.
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> איגוד קציני הבטיחות הגיש לאחרונה ערעור לבית המשפט העליון בנוגע לסוגיית אופן העסקת קציני בטיחות בתעבורה.
8-2-15

 

האיגוד מבקש לעדכן את חבריו, כי לאחרונה הגיש לבית המשפט העליון ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי (בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים), בנוגע לסוגיית אופן העסקת קציני בטיחות בתעבורה.


יש לציין, כי משרד התחבורה בחר לא לערער על פסק הדין, חרף הביקורת הקשה שנמתחה עליו במסגרתו ולמרות הקביעות שבו, המנוגדות לעמדתו המוצהרת באשר לפרשנות החוק.
 
מדובר בצעד נוסף בו נקט האיגוד, מתוך שורה של צעדים – גלויים וסמויים – עליהם יורחב במסגרת הכנס הקרוב, מפי היועמ"ש של האיגוד, עו"ד ניסים עזרן.

עוד במסגרת הכנס יסקור עו"ד עזרן בפני החברים את עיקרי כל הפעילות המישפטית האינטנסיבית בה עסק בשנה האחרונה, בדגש על סוגיית אופן העסקה.
 
  
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים