סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה הורה לכל קציני הבטיחות בתעבורה לערוך כנסי חירום לנהגי משאיות ולחדד את נהלי הבטיחות בחברות
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 19 >> משרד התחבורה הורה לכל קציני הבטיחות בתעבורה לערוך כנסי חירום לנהגי משאיות ולחדד את נהלי הבטיחות בחברות
23-8-17
 
בעקבות הפגיעות האחרונות של משאיות בגשרים, משרד התחבורה הורה לכל קציני הבטיחות בתעבורה לערוך כנסי חירום לנהגים ולחדד את נהלי הבטיחות בחברות
 
קציני הבטיחות הונחו לחדד בפני הנהגים את הנהלים וכללי הבטיחות המתייחסים למטענים חורגים והובלות מיוחדות במטרה למנוע הישנות תאונות בהן היו מעורבות משאיות שחלפו מתחת לגשרים לכלי רכב והולכי רגל. 

בעקבות התאונות האחרונות בהן מעורבות משאיות וכלי רכב: משרד התחבורה והבטיחות בדרכים שיגר חוזר דחוף לכל קציני הבטיחות בתעבורה בארץ, המחייב אותם לקיים כנסי בטיחות מיידים, בחברות התחבורה עליהם הם מופקדים.
מנהל תחום קציני בטיחות, ישעיהו אברהם הנחה את קציני הבטיחות הפועלים בחברות ההסעות ובמפעלים לחדד בפני הנהגים את הנהלים וכללי הבטיחות המתייחסים למטענים חורגים והובלות מיוחדות, במטרה למנוע הישנות תאונות בהן היו מעורבות משאיות שחלפו מתחת לגשרים של כלי רכב והולכי רגל.
מדובר בין השאר על גובה ורוחב של מטענים חורגים וכן מטענים ארוכים המחייבים אישור מקצין משטרה ורכב מלווה, הובלת מטענים בהתאם לתקנות וכן מתן הדרכה מיוחדת על צירים מסוכנים בהם קיימים גשרים לאורך הדרך. קציני הבטיחות התבקשו לבצע את הכנסים ולדווח על כך למשרד התחבורה לא יאוחר מ-30 באוגוסט 2017.

קציני הבטיחות מחויבים במסגרת תפקידם לבדוק ולוודא את כשירות הרכב והנהג תוך ביצוע ההכשרות הנדרשות הן לנהגים הקיימים והן לנהגים החדשים בחברה. כמו כן הם נדרשים להקפיד על ביצוע ההשתלמויות לנהגים במפעל או בחברה ולהודיע למשרד התחבורה על אי עמידה של משאיות או נהגים בדרישות החוק.  

לעיון בדף ההנחיות שהוציא ישעיהו אברהם, מנהל תחום קציני בטיחות במשרד התחבורה, בנדון - לחץ כאן


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים