סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
החלפת שמשה ברכב בו מותקנת מערכת לשמירת מרחק וסטייה מנתיב - רק ע"י מתקין מוסמך
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> החלפת שמשה ברכב בו מותקנת מערכת לשמירת מרחק וסטייה מנתיב - רק ע"י מתקין מוסמך
22-5-16


מאת: שמעון סודאי, יו"ר איגוד קציני הבטיחות

החלפת שמשה ברכב בו מותקנת מערכת לשמירת מרחק וסטייה מנתיב - רק ע"י מתקין מוסמך

בכלי רכב בהם מתוקנת מערכת התראה לסטייה מנתיב ושמירת מרחק, בכל במקרה של החלפת שמשה מכל סיבה שהיא, יש להקפיד כי כי התקנת המצלמה מחדש תיעשה ע"י חברות מורשות בלבד.

להזכירכם, מצלמת המערכת מודבקת על השמשה הקדמית. בעת התקנתה מבוצע כיול ואיפוס ביחס לדרך ועל פי הפרמטרים שנקבעו על ידי היצרן ולכן כאשר מוחלפת שמשה, יש להקפיד שהתקנת המצלמה מחדש תעשה על ידי מורשים לכך .


אי הקפדה בעניין זה תגרום לפעולה לא תקינה של המערכת והדבר עלול להוות סכנה למשתמש שהורגל למערכת .

בימים אלה העברתי הודעה לנציגי חברת מובילאי בה מסרתי את שמות חברות הזגגות המובילות בפעילותן מול חברות הליסינג והתרעתי כי יש להכשיר זגגים כך שידעו להתקין את המצלמות בהתאם להוראות היצרן.

בכל מקרה, עד שעניין זה יטופל ויהיו זגגים מיומנים, הנכם נדרשים לפקח על הנעשה בעת החלפת שמשה קדמית בכל רכב שבו מותקנת מערכת סטייה מנתיב.

עד שימצא פתרון, מומלץ לפנות למרכז השרות של מובילאי או כל חברה אחרת שמתוצרתה מערכת ההתרעה ולתאם הגעת נציג שרות לבדוק כי התקנת המצלמה מתוצרתם אכן נעשתה בהתאם להוראות.
 


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים