סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אזהרה - עמית לפרקליט מפירה התחייבות לתשלום
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> אזהרה - עמית לפרקליט מפירה התחייבות לתשלום
22-7-13

לחברי האיגוד שלום רב,
 
חברת עמית לפרקליט – שעמדה בקשר עם האיגוד בשנים האחרונות –במסגרת ימי ההשתלמות בשפיים, עסקה במכירת ספרי חוק ומשפט ובהם – אוגדני תקנות התעבורה לקצין הבטיחות .
מצורף פרסום בנושא בקובץ מצורף .
 
הננו מוצאים לנכון להביא לידיעתכם כי חברת 'עמית לפרקליט' – הפרה הסכם התחייבות לתשלום עבור השתתפות בכנסים .
אנו פעלנו בכל דרך, לרבות  סיועה של היועצת המשפטית של האיגוד עו"ד טניה יהב ,לגביית החוב באמצעות ההוצאה לפועל,כשהחוב שהצטבר עולה על  11,000 שקל. בהמשך לפתיחת התיק בהוצל"פ פנה אלינו בעל החברה, אבי אלחרר ,בהצעה לפרוש את החוב למספר תשלומים, אך כאשר העברנו לו הסכם לחתימה בחר להתעלם, ולחמוק מהתשלום . .
כפי הידוע לנו וכאמור-על מנת להתחמק מתשלום החובות - הקים הנ"ל חברה חדשה -הכוללת את  מאגר הלקוחות הקודם ובעזות מצח ממשיך להפיץ פרסומים – כולל הגעתם של עותקים למשרדי האיגוד באמצעות דואר ישראל .

לאחר שמר אבי אלחררהתחמק מתשלום החוב בתירוצים שונים, הבהרנו לו באופן חד משמעי שהנושא עבר את גבול הטעם הטוב, וכי האיגוד ידאג להביא לידיעת חברי האיגוד את המקרה כדי להזהירם מכל התקשרות עימו ו/או עם החברה שלו . אנו מביאים מידע זה בפני החברים מתוך דאגה לכספם, שכן נראה שאין לסמוך על הבטחותיו ויש חשש שכל אחד מכם שירכוש ממנו אוגדנים עלול לשים כספו על קרן הצבי.
אנו מציעים לכל חברי האיגוד לשקול כל התקשרות  בכל דרך עם חברת עמית לפרקליט 2013,

או עם כל חברה אחרת של אבי אלחרר, שאינו מקיים את התחייבויותיו.
יש חשש בעליל שאין לחברה בטחון כלכלי, ואיננו רוצים שתפלו בפח.
 
בברכה,
הנהלת האיגוד.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים