סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אמיר בלכר מונה כמנכ"ל מערך הטרייד-אין בחברת קרסו מוטורס
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> אמיר בלכר מונה כמנכ"ל מערך הטרייד-אין בחברת קרסו מוטורס
5-8-13
אמיר בלכר (35), מונה בימים אלה למנכ"ל מערך הטרייד אין בחברת קרסו מוטורס.  בלכר יחליף את אבינועם בר ששימש ב – 5 שנים האחרונות בתפקיד. 
 
בלכר,בעל תואר שני במנהל עסקים, מגיע לקרסו לאחר 11 שנים ב"אלבר" בהן מילא בהצלחה רבה תפקידי מכירות שונים ובשלוש השנים האחרונות ניהל בהצלחה רבה את המכירות הארציות של הארגון.
 
אבי תמיר, מנכ"ל קבוצת הרכב בקרסו מוטורס: "אנו מאחלים לאבינועם בר הצלחה  בדרך החדשה. תחת ניהולו של אבינועם עבר מערך הטרייד אין גידול משמעותי הכולל פיתוח ופריסה ארצית של הסניפים, תוך יישום אסטרטגיית שיווק ומכירות לתחום הרכב המשומש, קידום שת"פים אסטרטגיים ושיפור מתמידבתוצאות הפעילות.
 "אמיר בלכר מקבל לידיו את ניהול המערך על סניפיו אל מול יעדי הגידול המאתגרים ובאמצעות ניסיונו העשיר והמוכח ימשיך להוביל את קרסו טרייד אין לתוצאות המצופות".
 
קרסו טרייד אין מציעה למכירה מאות רכבי יד ראשונה בשיטת "הכל כלול", לפיה כל לקוח נהנה מסל הטבות ייחודי הכלול במחיר הקנייה. סל ההטבות כולל אחריות יבואן לשנה או 20 אלף ק"מ לכל סוגי הרכב, 3 שנות אחריות יבואן, התחייבות לטרייד-אין עתידי (בקניית רכב אחר) , היסטוריית טיפולים ושקיפות מלאה של כל רכב  שמוצע למכירה, בדיקה מלאה של הרכב במכון רישוי מוסמך טרם הקנייה,   מגוון מסלולי מימון אטרקטיביים ועוד.
 
סניפי קרסו טרייד אין פועלים ב: תל אביב, חיפה, ירושלים, כפר סבא, טבריה, נצרת, כרמיאל, עפולה, ראשל"צ, אשדוד ובאר שבע.


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים