סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יונדאי פיתחה מערכת חכמה לניקוי אוטומטי של האוויר בתוך המכונית
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> יונדאי פיתחה מערכת חכמה לניקוי אוטומטי של האוויר בתוך המכונית
20-5-19

 

   המערכת החכמה לניקוי אוויר אוטומטי בתוך הרכב

יונדאי פיתחה מערכת חכמה לניקוי אוטומטי של האוויר בתוך המכונית על ידי החדרת מערכת ניטור אוטומטית חדשה, אשר בודקת ללא הרף את איכות האוויר הפנימי עד שהיא משיגה רמת נתונים "מעולים".
 
בשילוב עם חידושים מתקדמים בתחום הסינון, הטכנולוגיה יכולה להסיר חלקיקים (מיקרוסקופים) לפני שהנוסעים נכנסים למכונית, ולטהר את אוויר במהלך הנסיעה. הפיתוח החדש, שישולב במכוניות עתידיות של יונדאי וקיה, הינו צעד לחששות הגוברים על ההשפעה הבריאותית של חלקיקים באוויר, במיוחד באזורים עירוניים צפופים.
 
מערכת טיהור האוויר עוקבת ללא הרף אחרי איכות האוויר של המכונית, ותפעל מיידית אם איכות האוויר יורדת ברמתה. לאחר מכן היא שומרת על תהליך הניקוי עד שאיכות האוויר משתפרת לרמה הדרושה. גם אם איכות האוויר מחוץ לרכב היא ברמה 'ירודה', המערכת יכולה לטהר את האוויר לתוך הרכב ולהביאו לאיכות 'מעולה' כמעט באופן מיידי.
 
הנוסעים יכולים לעקוב אחר רמות איכות האוויר הפנימי באמצעות מסך הניווט עם תצוגה דיגיטלית של איכות האוויר בזמן אמת.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים