סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה
דף הבית >> עמודי כתבות >> איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה
 
15-06-21

איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה  מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה


השרה מרב מיכאלי נכנסה לתפקידה כשרת התחבורה, במקום מירי רגב
צילום: ששון תירם
 
להלן בירכת איגוד קציני הבטיחות בתעבורה לרגל מינוי מרב מיכאלי לתפקידה
ההמאתגר החדש - לעיון בבירכת הנהלת האיגוד במלואה - לחץ כאן


השרה מרב מיכאלי: 
"זה לא סוד שבמדינת ישראל התחבורה לא מאפשרת לנו להגיע. גם לאלה הנמצאות ונמצאים במרכז, כי הם פשוט תקועים ביחד במרכז. ואת התקיעות הזאת הגיע הזמן לשחרר. הממשלה החדשה שהשבענו אתמול היא בשורה לעובדות ועובדי משרדי הממשלה, שכמעט שנתיים באים לעבודה ולא יודעים אם יוכלו לקדם דברים, משום שאין תקציב, הכל תקוע ונמצא באי בוודאות. עכשיו, יש ממשלה חדשה, תהיה מסגרת תקציבית, ואפשר יהיה פשוט לעבוד", כך אמרה שרת התחבורה הנכנסת מרב מיכאלי, בטקס חילופי השרות שהתקיים היום (שני) במשרד התחבורה.
 
שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מרב מיכאלי, נכנסה היום (יום שני) לתפקידה במשרד התחבורה. השרה מיכאלי תחליף את שרת התחבורה היוצאת, תא"ל (במיל') מירי רגב, שכיהנה בתפקיד בשנה האחרונה, מאז מאי 2020.
 
השרה מיכאלי ציינה כי מדינת ישראל היתה תקועה הרבה מאוד זמן. "עכשיו אנחנו מתחילים לנוע. יש המון מה לעשות וכעת יש לנו הזדמנות לעשות זאת. העבודה רק מתחילה. 
 
השרה מיכאלי הוסיפה כי תחבורה שמתפקדת כמו שצריך יכולה להוריד את מחירי הדיור ואת יוקר המחייה, ולייצר באופן אקטיבי שוויון הזדמנויות בתעסוקה ובדיור, שוויון בין גילאים, כי לא כולם יכולים לקחת קורקינט ולהגיע לרכבת, ושוויון בין המינים. "אנחנו חייבות וחייבים להסתכל על כל סוגי בני ובנות האדם, לא משנה אם הם בני שמונה או בני 80, אם יש להם שתי רגליים שיכולות לשאת אותם ממקום למקום או כאלה שפחות. הגיע הזמן שהתחבורה שלנו תפסיק להיות שדה קרב", הוסיפה השרה מיכאלי.
 
מיכאלי ציינה כי בכוונתה לייצר מחקר דעת קהל מקיף על סוגיות בוערות בתחבורה. כמו כן, ציינה כי בכוונתה להשקיע בבטיחות בדרכים ובביטחון אישי של כל המשתמשים בדרך, לייצר שוויון ולהשקיע בחברה הערבית ובפריפריה גיאוגרפית וחברתית, לחלץ פרויקטים תקועים ולקדם את מעמד עובדי ועובדות בתחבורה הציבורית. מיכאלי הוסיפה כי תעבוד בשיתוף פעולה עם השלטון המקומי תוך קידום רשויות מטרופוליניות, שיתופי פעולה בינמשרדיים, ושיתוף פעולה עם המדינות הערביות השכנות והחברה הפלשתינאית, לקידום הכלכלה האזורית.
 
השרה יוצאת מירי רגב הודתה לעובדי משרד התחבורה וסקרה את הפעילות הענפה של המשרד בשנה האחרונה, ביבשה, בים ובאוויר. "את מקבלת משרד עוצמתי, עם עובדים נפלאים שעושים הכול על מנת לשרת את ישראל נאמנה. ההיסטוריה של האישה הראשונה בתפקיד כבר נעשתה. אני שמחה שאישה נוספת נכנסת אל מה שבעבר היה מקדש גברי. אני משאירה לך משרד יציב, איתן, יש לך עם מי לעבוד. כולי תקווה כי תמשיכי לחבר את ישראל, צפון דרום, מזרח ומערב, יהודה ושומרון. זה צו השעה. בהצלחה בתפקידך למען אזרחי ישראל ומדינת ישראל", אמרה השרה רגב.
 
סגן השרה ח"כ אורי מקלב הודה על שיתוף הפעולה הרחב לו זכה במשרד התחבורה בשנה האחרונה ובירך את השרה הנכנסת. "זה לא סוד שיש לנו תפיסת עולם משותפת בנושאים רבים, בהם שוויון זכויות בכל המגזרים והאכפתיות לאיש הקטן. אני בטוח שתהיה המשכיות לכל הדברים החשובים שקידמנו בשנה האחרונה. נמשיך לעבוד ביחד לטובת הציבור, בכל תפקיד", אמר מקלב.
 
בטקס שהתקיים היום (יום שני) בקרית הלאום בירושלים, השתתפו בין השאר שרת התחבורה היוצאת, מירי רגב וסגן שר התחבורה היוצא, אורי מקלב, שר התפוצות נחמן שי, ח"כ אבתיסאם מראענה, ח"כ רם שפע, ח"כ גלעד קריב, ח"כ אפרת רייטן, מנכ"ל משרד התחבורה עופר מלכה, בכירי הנהלת משרד התחבורה, מנכ"לים ויו"רים של חברות ותאגידים הקשורים למשרד התחבורה.
 
 
 

Go Back  Print  Send Page
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים