סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
TOYOTA תשווק בישראל 8 דגמים חדשים ומתיחות פנים, מתוכם 4 דגמים היברידיים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> TOYOTA תשווק בישראל 8 דגמים חדשים ומתיחות פנים, מתוכם 4 דגמים היברידיים
4-1-12
יוניון מטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, מציגה את עיקרי החדשות הצפויות בשנת 2012. בשנה הקרובה ישווקו בישראל 8 דגמים חדשים ומתיחות פנים, כאשר ה- YARIS החדשה ומתיחת הפנים לדגם ה- AVENSIS, פותחות את השנה ושיווקן לציבור הרחב יחל ביום שישי הקרוב ה- 6 בינואר.

      yaris     - מבט חוץ ופנים                                         avensis  - מבט חוץ ופנים

באפריל השנה צפויה מכונית המיני המצליחה ה- AYGO להגיע לישראל בדגם מתיחת הפנים המחודש. ה- AYGOבעלת נפח מנוע של 1000 סמ"ק, המספק 68 כ"ס, מצוידת בגיר ידני הכולל 5 הילוכים או בגיר רובוטי אלקטרוני. עם תחילת יבוא ה– AYGO, תיכנס TOYOTA לראשונה לסגמנט מכוניות המיני בישראל.

עוד סגמנט אליו תחזור  TOYOTA בשנה הבאה לאחר מספר שנות היעדרות הוא סגמנט רכבי ספורט: ה- GT86 – מכונית הספורט קופה צפויה להגיע לישראל ביולי 2012. ה-GT86 תוצע בגרסת מנוע 2,000 סמ"ק, 200 כ"ס, ותיבת הילוכים ידנית או אוטומטית של 6 הילוכים.

בנוסף, בשנה הקרובה TOYOTA תציג 4 דגמים היברידיים שיצטרפו למכונית ההיברידית הנמכרת בישראל ובעולם, ה- PRIUS. הגרסה ההיברידית של ה-AURIS ה-AURIS HYBRID, תושק באופן מלא ברבעון הראשון, בהמשך לכמויות מצומצמות ששווקו בשנת 2011 ללקוחות קיימים של TOYOTA.
ל - AURIS ההיברידית מנוע של 1,800 סמ"ק  עם גיר רציף ותצרוכת דלק משופרת (26.3 ק"מ לליטר) ומחירה 135,900 ש"ח.

בקיץ צפויה TOYOTA להרחיב את משפחת ה-PRIUS בישראל ולהציג שני דגמים היברידיים נוספים:
ה- PRIUS MPV- הרכב ההיברידי הראשון בגרסת מיניוואן MPV הכולל 7 מקומות ישיבה למבוגרים. ל-MPV ההיברידי מנוע של 1,800 סמ"ק, תיבת הילוכים רציפה, ו-136 כ"ס. הדגם הסדרתי של ה- PRIUS PLUG IN, ההיברידית הנטענת המאפשרת טעינה חשמלית ישירה מרשת החשמל, המכונית  צפויה להגיע לישראל בחודש יוני.

בסוף השנה תגיע לארץ גם הגרסה ההיברידית של הסופר-מיני HYBRID YARIS ובכך תשלים TOYOTA מבחר של 5 דגמים היברידיים בישראל עד סוף השנה.

TOYOTA תציע בכל הדגמים מפרט בטיחות משופר הכולל 7 כריות אוויר (למעט AYGO המציעה 6) ושלל מערכות בטיחות מתקדמות בהן:  BA, ABS, EBD,TRC ISOFIX, VSC,, מצלמה אחורית ועוד.

השנה משפרת TOYOTA ומרעננת גם את ממשק הנהג, ותציע ברוב דגמיה מערכת מסך מגע מובנת מקורית TOYOTA TOUCH המשלבת מגוון שירותים המותאמת לתפעול נוח יותר של סביבת הנהג, משפרת את חווית הנהיגה ומאפשרת ביצוע פעולות בנגיעה קלה ונוחה. המערכת כוללת, בין היתר, שליטה במערכות המדיה, חיבור לדיבורית Bluetooth, הצגת נתוני מחשב הדרך, נגן CD/MP3 ועוד.

רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס: "השנה תציג טויוטה מגוון דגמים רחב יותר, בטוח יותר וירוק יותר מאי-פעם. השקענו מאמץ רב ביצירת החבילות הטובות והמתאימות ביותר ללקוח הישראלי, החל ממפרטי הבטיחות הכוללים 7 כריות אוויר ומערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות בכל הדגמים, דרך מערכות מסך מגע מובנות ברוב הדגמים. כל זה כמובן, בהמשך להובלת התחום הסביבתי עם היצע הרכבים ההיברידיים הגדול בישראל, ומכוניות שמשיגות בכול הקטגוריות את הציונים הירוקים הטובים ביותר. אנו צופים שבשנת 2012 יגיעו מכירות הרכבים ההיברידיים של TOYOTA  בישראל לכ- 2,500 מכוניות".

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים