סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
TOYOTA משיקה את הדגם החדש של רכב הכביש - שטח RAV4
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> TOYOTA משיקה את הדגם החדש של רכב הכביש - שטח RAV4
12-10-10

חברת יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, תחל ביום חמישי הקרוב בשיווקו של הדגם החדש של ה-RAV4, רכב הכביש שטח. ה-RAV4 החדש מצויד במנוע Valvematic 2.0 ליטרים, תיבת הילוכים Multi-Drive, מערכת הנעה 4*4 אקטיבית המשתנה בהתאם לתנאי הדרך ו-158 כוחות סוס המעניקים לרכב ביצועים מרשימים ויוצאי דופן בקטגוריה שלו.  

ה-4RAV כולל את טכנולוגיית ה-Toyota Optimal Drive של טויוטה, טכנולוגיה המשלבת ביצועים יוצאי דופן ורמות פליטה נמוכות במיוחד, הוא חסכוני בצריכת הדלק עם ממוצע של 13.2 ק"מ לליטר, והוא קל בכ- 85 ק"ג מהדגם הקודם. לצד השיפורים הטכניים, בוצעו מספר שינויים חיצוניים בעיצוב חזית ה - RAV4, בכלל זה שינוי חופת המנוע, גריל, פגוש קדמי ופנסי ערפל עובדה הנותנת לרכב מראה חזק יותר ומלא בטחון. בדגם  ה-GLI, אף  נוספו פנסי ערפל קדמיים.

הדגם החדש מצויד במערכות בטיחות רבות והשומרות על הנהג ומעניקות לו סיוע במקרה הצורך, וכוללות בין היתר: 7 כריות אוויר, מערכת EBD לחלוקת כוח הבלימה, מערכת EPS לתיקון מצבי תת היגוי והיגוי יתר, מערכת VSC לבקרת יציבות, מערכת TRC לבקרת משיכה, ומערכות HAC ו-DAC למניעת דרדור הרכב בעליות ובירידות.

ה- RAV4 יוצע בשלוש רמות גימור, GLI, PREMIUM ו - PREMIUM PLUS, ויימכר במחיר של 182,900 אלף שקל עבור רמת הגימור הבסיסית.

יוניון מוטורס צופה כי תמכור מעל ל- 1,000 מכוניות מהדגם החדש בשנה הקרובה. 
 

מנתוני המסירות לשלושת הרבעונים הראשונים של השנה, עולה כי TOYOTA רשמה גידול של כ-20% במספר כלי הרכב שנמסרו בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, עם סך מסירות של למעלה מ – 16 אלף כלי רכב. את העליות החדות ביותר בהיקף המסירות רשמו רכב ה AURIS , שדגם חדש שלו הושק באפריל השנה, עם למעלה מ- 700 מסירות (לעומת 134 בתקופה המקבילה אשתקד) והמיני ואן VERSO עם 690 מסירות (לעומת 113 מסירות בתקופה המקבילה אשתקד). מסירות ה – COROLLA , הרכב הנמכר ביותר בעולם, שדגם חדש שלו הושק בסוף מאי השנה חצו בימים אלו את רף ה - 10,000 כלי רכב.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים