סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
7 הרוגים בתאונה קטלנית בין מיניבוס לרכבת ליד קריית גת
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> 7 הרוגים בתאונה קטלנית בין מיניבוס לרכבת ליד קריית גת
5-8-10
חוסר ריכוז משווע והתעלמות שיטתית משורה של אזהרות שהיו לפני מסילת ברזל גרמה לתאונה הקטלנית עם 7 הרוגים.
נהג הקטר שהבחין כי נהג המיניבוס מתקרב במהירות לעבר המחסום והעריך שאין בכוונתו לעצור, התחיל לבלום את הרכבת אך המרחק היה קצר מדי ולא מנע את ההתנגשות הקטלנית. מעוצמת ההתנגשות ניגרר המיניבוס כ-25 מטרים ונמעך לחלוטין.
נהג המיניבוס יעקב ישורון שנפצע באורח בינוני סיפר בעדותו הראשונית כי    הבחין  במחסום ממש רק ברגע האחרון ולא הספיק לבלום לפני המחסום אלא על המסילה עצמה. 
התעשתות מהירה של נהג המיניבוס כתוצאה מפריצת המחסום והמשך הנסיעה במקום לעצור על המסילה, כפי הנראה הייתה מונעת את התאונה הקטלנית.
הנהג תושב בית"ר עילית, נוהג משנת 2002 ובעברו כ-12 עבירות תנועה, עבירות רכוש וסדר ציבורי. לנהג הרשעה פלילית משנת 98.
לדברי אחד מתושבי המקום,  פוטר לפני כחודש  ממקום עבודתו כנהג באחד ממוסדות החינוך בעיר עקב נהיגה לא זהירה והתנהגות אגרסיבית לא נאותה.
פריצת המחסום הנוכחית אינה למרבה הצער מקרה נדיר. לדברי משטרת ישראל, ישנן מאות מקרים של פריצת מחסומים בשנה שרק בדרך נס לא מסתיימות באסונות קשים.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים