סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
30 אוטובוסים של חב' "קווים" הורדו מהכביש ע"י משטרת ישראל בשל ליקויי בטיחות חמורים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> 30 אוטובוסים של חב' "קווים" הורדו מהכביש ע"י משטרת ישראל בשל ליקויי בטיחות חמורים
6-10-10
היחידה המרכזית של אגף התנועה , ביצעה היום בשעות הבוקר המוקדמות בדיקות רכבי הסעה של חברת האוטובוסים "קווים" הפועלת בעיר עפולה , בתום חקירה סמויה שהתנהלה בתקופה האחרונה שעניינה - חשד לליקויי בטיחות חמורים באוטובוסים של החברה .
 
בתוך כך , בלשי היחידה ובוחני תנועה עכבו לבדיקה 30 אוטובוסים של "קווים" , בהתאם למידע מודיעיני שהתקבל ברשות היחידה. בכל האוטובוסים שנבדקו נמצאו ליקויי בטיחות מסוגים שונים , לרבות במערכות הבלימה וההיגוי , תקינות צמיגים ומושבים .
 
מן הראוי להדגיש להדגיש, כי מדובר ברכבים שתנועתם משולה לפצצה מתקתקת על הכביש המהווה סיכון הן ליושבים באוטובוס והן לשאר משתמשי הדרך ועל כן כלל האוטובוסים הורדו מכביש והושבתו !
חזרתם לכביש תתאפשר רק בתום בחינה מחודשת במכון רישוי , לאחר תיקון הליקויים האמורים .
 
החקירה טרם הסתיימה וצפויים להיחקר הגורמים הנוגעים  בדבר.   בכוונת היחידה המרכזית של אגף התנועה להמשיך ולפעול כנגד חברות נוספות שלגביהן יתקבל מידע על אחזקה בטיחותית  כושלת של כליי הרכב שברשותם.

מנכ"ל "קווים" דרור בריל הודיע כי החברה מקבלת את ביקורת המשטרה ותעשה מיידית לתיקון הליקויים.

חב' "קווים" מפעילה אוטובוסים באזור עמק יזרעאל, בקעת אונו ובאזור פתח תקווה - ראש העין.
החב' בבעלות  משותפת של מאיר חב' למכוניות ואוטובוסים בע"מ, הורן את ליבוביץ בע"מ ונסיעות ותיירות נצרת בע"מ.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים