סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  15% פחות הרוגים בשנת 2020 לעומת 2019. בשנת 2020 נהרגו 305 אנשים לעומת 355 אנשים בשנת 2019  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!  |  


             
_________
 

  

        
 
11% מכלי הרכב ללימוד נהיגה שנבדקו, נמצאו בהם ליקויי בטיחות חמורים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> 11% מכלי הרכב ללימוד נהיגה שנבדקו, נמצאו בהם ליקויי בטיחות חמורים
18-6-12
מנכ"ל משרד התחבורה: "אגף הרכב ימשיך לפעול כנגד מורי נהיגה שאינם מתחזקים כראוי את כלי הרכב ללימוד נהיגה"
 
מהדקים את הפיקוח על כלי רכב להוראת נהיגה. 11% מכלי הרכב להוראת נהיגה שנבדקו על ידי ניידות הבטיחות של משרד התחבורה, הורדו מהכביש לאחר שנמצאו בהם ליקויי בטיחות חמורים.
 
במסגרת בדיקות פתע שיזם אגף הרכב במשרד התחבורה, בשיתוף עם אגף התנועה של המשטרה, התפרסו ניידות בטיחות של אגף הרכב בסמוך למוקדים ללימוד נהיגה, בכל רחבי הארץ.
 
מהנתונים עולה כי מתוך 73 כלי רכב להוראת נהיגה שנבדקו, התגלו ליקויים בטיחותיים חמורים ב- 8 כלי רכב, הכוללים שני אוטובוסים, שתי משאיות, שלושה קטנועים ללימוד נהיגה ומכונית אחת.
 
באחד מהאוטובוסים התגלו נזילות של דלק, זמזם אויר לא פועל ודליפות אויר ממערכת הבלמים. באוטובוס השני נמצאו נזילות שמן מהמנוע, נורת אזהרה במערכת הבלמים שאינה פועלת, נורת ABS הדולקת באופן קבע וצמיגים פגומים.
 
במשאית אחת התגלו נזילות שמן מנוע, צמיגים לא תקינים, רטיבות בסרן האחורי ופנס בלימה שאינו פועל. במשאית השנייה התגלו נזילות שמן בתיבת ההגה.
 
מנכל משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים עוזי יצחקי, ציין כי המבצע מבוצע במסגרת מאמצי אגף הרכב להגברת הפיקוח על כלי רכב ללימוד נהיגה.
"אגף הרישוי ימשיך לפעול כנגד מורי נהיגה שאינם מתחזקים כראוי את כלי הרכב וכך מסכנים את עצמם, התלמידים והסובב אותם" הוסיף יצחקי.


 
 
 

     


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים