סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
11 חודשי פסילת רישיון לנהג מונית שהפקיע מחיר נסיעה לתייר
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 1) >> 11 חודשי פסילת רישיון לנהג מונית שהפקיע מחיר נסיעה לתייר
25-7-11
11 חודשי פסילת רישיון בפועל נגזרו בבית משפט השלום בראשון לציון על נהג מונית מבת ים שלא הפעיל מונה במהלך נסיעה וגבה מהנוסע, תייר מחו"ל מחיר מופקע.

סגן נשיא בית משפט השלום בראשון לציון, אברהם הימן גזר בנוסף על הנהג קנס של 300 שקלים וחייב את הנהג לחתום על התחייבות בסך 10 אלפים שקל להימנע מלעבור עבירה דומה במשך שלוש שנים.

התייר הגיש תלונה למשרד התחבורה ובעקבות חקירה מהירה ואינטנסיבית שבוצעה בטרם עזב התייר את הארץ הוחלט להגיש תביעה כנגד נהג המונית.

מכתב האישום עולה כי נהג המונית הסיע בנסיעה מיוחדת (ספיישל) את התייר ממלון רנסנט בתל אביב לפארק תעשיות המדע ברחובות. הנהג לא הפעיל מונה ובתום הנסיעה גבה מהתייר שכר מופקע של 150 שקל בעוד שהשכר המקסימאלי שמותר היה לגבות בעד נסיעה זאת היה לא יותר מ-104 שקלים.

השופט הימן התייחס בחומרה לתופעה של נהגי מוניות שאינם מפעילים מונה וציין "הפקעת מחיר היא עבירה חמורה ביותר, נוסף לעבירה של אי הפעלת מונה. הסנקציה ההולמת היא קנס גבוה ביותר אלא שלפנים משורת הדין ותוך התחשבות במצבו הכלכלי של הנאשם אני גוזר על הנהג קנס מתון ובמקביל אפסול את רישיונו למונית".   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים