סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  336 הרוגים מתחילת השנה (1/1/17) בתאונות דרכים, נכון לתאריך 19/11/1  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  


             
_________
    
 
כוחו של האיגוד הוא באחדותו
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> כוחו של האיגוד הוא באחדותו

את כנס האיגוד שהתקיים בתאריך 21-6-10 פתח  שמעון סודאי רכז וועדת הדרכה והשתלמויות באיגוד קציני הבטיחות בתעבורה.
סודאי הדגיש בדבריו כי כוחו של האיגוד הינו באחדותו. "הביעו את דעתכם באשר לחוקים ותקנות שאינם תואמים את רוח הזמן, רק בכוחות משותפים נצליח לשנות ולתקן דברים" הוסיף סודאי.
 עוד ציין סודאי כי: "אנו משתדלים לתעל את הידע והנסיון של החברים התורמים מזמנם החופשי לפעילויות שונות שהאיגוד מקיים, לטובת כולם".
ובנושא האתר, ציין סודאי כי  חשוב שהחברים יגיבו לכתבות וידיעות המתפרסמות באתר  וירגישו שותפים לכל הנעשה בו. "העבירו אלינו חומרים ראויים  ומעניינים ונשמח להכניסם לאתר" הוסיף סודאי.
סודאי פנה לחברים וביקש מהם להביע דעתם באשר לתכנים שהיו רוצים לשמוע בכנסים ובימי ההשתלמות על מנת שוועדת ההדרכה תוכל למקד הרצאות בהתאם לטעמם של החברים.
לסיום ביקש סודאי מחברי האיגוד להפנות  להנהלה ספקים ונותני שרותים שיש להם עניין בפרסום מוצריהם ושרותיהם  באתר האיגוד או בכנסים של האיגוד עבור חברי האיגוד.

 

 

 

 

  

 

 

 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים