סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
קרן טרנר מונתה לתפקיד סמנכ"ל תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד התחבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 5) >> קרן טרנר מונתה לתפקיד סמנכ"ל תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד התחבורה
4-9-12
קרן טרנר (33), זכתה במכרז לתפקיד סמנכ"ל בכיר לפיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד התחבורה. טרנר מחליפה את יצחק זוכמן ששימש בתפקיד במשך כ- 13 שנה.
 
מאז נובמבר 2011 משמשת טרנר כמ"מ סמנכ"ל בכיר פיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי ובסוף השבוע שעבר נבחרה פה אחד על ידי נציבות שירות המדינה לתפקיד הסמנכ"ל  מתוך מספר מועמדים שהתמודדו על התפקיד.
 
במסגרת תפקידה טרנר תהיה אחראית על כל נושאי תשתית התחבורה היבשתית ובכללם תשתית התחבורה הציבורית ותקציבי הפיתוח של פרויקטים תחבורתיים, המבוצעים על ידי חברות ותאגידים הקשורים למשרד התחבורה.
 
קרן טרנר היא בעלת ניסיון רב בתחום התשתיות והבטיחות בדרכים ומוערכת על ידי גורמים רבים העוסקים בתחומי התחבורה השונים.
 
במשך שבע שנות עבודתה באגף התקציבים במשרד האוצר שימשה טרנר בשורה של תפקידים בכירים. בתפקידה האחרון כיהנה טרנר כרכזת בכירה של צוות פנים ועובדים זרים.
 
בין השאר שימשה טרנר כרכזת צוות התחבורה באגף התקציבים במשרד האוצר. תפקיד זה כלל אחריות על תקציבים ושינויים מבניים בתחום הכבישים, הנמלים והתעופה של ישראל וכן חברות בועדות מכרזים בין משרדיים בפרויקטים תחבורתיים גדולים המבוצעים בשיתוף הסקטור הפרטי.
 
טרנר, בעלת תואר שני (MA) במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית ובוגרת תואר ראשון(BA) בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים