סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
זימון לקורסי נהיגה מונעת ל-200,000 איש שלחובתם נקודות החל מ-2004 וטרם השתתפו בקורס
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 5) >> זימון לקורסי נהיגה מונעת ל-200,000 איש שלחובתם נקודות החל מ-2004 וטרם השתתפו בקורס
19-8-12
משרד התחבורה מזמן לקורסי נהיגה מונעת נהגים שלא הופיעו לקורסים אלו למרות שלפי מצב הצטברות הנקודות שלהם על עבירות תנועה שביצעו, היו אמורים לעשות את הקורס.

הזימונים מתאפשרים עתה הודות לתיקון בחוק המאפשר למשרד התחבורה לא לחדש את רשיון הנהיגה לנהגים שלא הופיעו לקורסים אלו. לפי החוק החדש, נהג שקיבל זימון לקורס, עליו להשתתף בקורס תוך שישה חודשים מתאריך קבלת הזימון.

עד כה למשרד התחבורה לא הייתה סמכות לא לחדש את רשיון הנהיגה ונהגים רבים ניצלו עובדה זו ולא הגיעו לקורס.

עם זאת, לא תמיד נשלחו זימונים וחלק מהזימונים שנשלחו בזמנו לא הגיע לכתובתו המעודכנת של הנהג וגם אלו יכולות להיות סיבות לאי הגעתו של הנהג לקורס. זימון לקורסים אלו אמור להעשות בדואר רשום לכתובת העדכנית של הנהג.  

אם תקבל בקרוב זימון לקורס על עבירות שנעשו בעבר הרחוק, כדאי לבקש ממשרד התחבורה אסמכתאות לשליחת הזימון בדואר רשום. אם לא יימצאו אסמכתאות כאלו, סביר להניח כי הזימון יבוטל. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים