סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
צדק חוקתי - זה מה שדרוש לקצין הבטיחות למלא תפקידו נאמנה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 1) >> צדק חוקתי - זה מה שדרוש לקצין הבטיחות למלא תפקידו נאמנה
20-9-11
בכנס האיגוד שהתקיים אתמול (19/9/11) חזר וקרא חבר הנהלת האיגוד ורכז ועדת ההדרכה וההשתלמויות, שמעון סודאי לשר התחבורה ולעומדים בראש משרדו, לסיים את הטיפול בנושא, מתן הרשאה לקציני הבטיחות לעיין בגליונות ההרשעות של של נהגים המועמדים לעבודה. נושא זה הינו בבחינת צדק חוקתי. מצד אחד נדרש קצין הבטיחות בצדק להיות שותף במיגור  תאונות הדרכים אך מצד שני, מונעים ממנו כלי בסיסי וחשוב ביותר  שיסייע לו בקבלת החלטה אם להעסיק נהג או לא להעסיקו בשל עבר תעבורתי מפוקפק. אין מחלוקת על מסוכנותו של נהג מועד לשלום הציבור ובכל זאת מידע כה חיוני נמנע עד כה מקצין הבטיחות.

בהמשך דבריו הדגיש סודאי  את חשיבות תשלום דמי החבר לאיגוד. תשלום דמי החבר מאפשרים להנהלת האיגוד לקיים פעילויות מגוונות לטובת החברים וקידומם המיקצועי אולם אין די בכך. על מנת לקיים פעילויות אלו  נזקק האיגוד גם לסיועם של יבואני הרכב ונותני חסות אחרים  ולכן הנהלת האיגוד מחבקת בחום ומודה לכל נותני החסות על השתתפותם בכנסים וסיועם בכך לפעילויות השונות שהאיגוד מקיים עבור חבריו.

הכנס הנוכחי התקיים בחסות הראשית של חב' דוד לובינסקי וסודאי ביקש להודות על כך לדורי מנור מנכ"ל החברה, למאיה מנהלת מח' ציי הרכב בחברה  וכל יתר אנשי החברה שתרמו חלקם בהצלחת הארוע.

סודאי הוסיף והודה  גם לחב' איבשקובסקי ושות' בע"מ, רמות סוכנות ביטוח בע"מ, הנדסה בגובה בע"מ, עמית לפרקליט (2004) בע"מ  וזברה שרותי דרך בע"מ  שנתנו גם הם את ידם להצלחת הארוע.

בהמשך, ציין סודאי את ההשתלמויות לחברי האיגוד שמחזור ראשון שלהם הסתיים זה לא מכבר. המחזור הראשון עסק בנושא הכרת מערכות הבטיחות ברכב והתקיים בבית קרסו מוטורס. מיד לאחר החגים יתקיים מחזור השתלמות נוסף.

עוד ביקש סודאי להוסיף, למי שאינו יודע - חברי הנהלת האיגוד מקדישים מזמנם בהתנדבות ועושים ימים כלילות למען קידומם וריווחתם של חברי האיגוד. "שכרם" של חברי ההנהלה הוא בסיפוק שבעשיה למען קידומו של מעמד קצין הטיחות ועל כך מגיע להם פירגון.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים