סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  מתחילת השנה 18% פחות הרוגים מאשר בתקופה המקבילה אשתקד  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  


             
_________
 


 


 
 

       
 
פרסומים המכילים מידע שגוי מופצים באופן לא אחראי ועלולים לגרום נזקים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> פרסומים המכילים מידע שגוי מופצים באופן לא אחראי ועלולים לגרום נזקים
23-3-11
בכנס האיגוד שהתקיים אתמול, קרא שמעון סודאי חבר הנהלת האיגוד ורכז ועדת ההשלמויות לחברי האיגוד להיות אחראים ולא להעביר מידע לנהגים עליהם הם אחראים  בטרם בדיקתו.
באתרי האינטרנט כמו גם בדואר האלקטרוני מופצים לעיתים ידיעות לא מוסמכות ולא מהימנות בנושאי חוקים ותקנות ובנושאים תחבורתיים אחרים. הידיעות הללו  מועברות בתום לב ע"י קציני הבטיחות לנהגים עליהם הם מופקדים והן עלולות להטעות ולגרום נזק בשל אי דיוקן או אי נכונתן. סודאי המליץ לקציני הבטיחות לפנות לאיגוד לפני הפצת מידע לא בדוק. באיגוד גורמים  מוסמכים ומקצועיים היכולים לאשר את מהימנות המידע או להזים אותו.

ובעניין אחר ציין סודאי את החשיבות הרבה שמייחסת הנהלת האיגוד לקיום ימי ההשתלמות הן מבחינת מפגש החברים והאפשרות להחליף דעות והן מבחינת האפשרות של העברת מידע מקצועי לחברי האיגוד.
סודאי הוסיף כי מידי יום השתלמות, בהתאם לתקנון, נשלחות כ-3500 הזמנות לקציני בטיחות הרשומים במאגר המידע של האיגוד.

סודאי הדגיש את החשיבות בהשתתפותם של נותני חסות (ספונסרים) בכנס. דמי החבר ודמי הכניסה בלבד אין בהם לכסות את העליות הגבוהות של קיום הכנסים כמו גם פעילותו השוטפת של האיגוד ומכאן החשיבות בהשתתפות נותני החסות בפעילויות האיגוד.
 
   
                                 
 
 
 
  

 
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 


  חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים