סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
פריים ליס משיקה תוכנית חדשה מסוגה: i-Lease ליסינג לפרטיים, המכונית על שמו של הלקוח!
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> פריים ליס משיקה תוכנית חדשה מסוגה: i-Lease ליסינג לפרטיים, המכונית על שמו של הלקוח!
24-8-10
חברת הליסינג פריים-ליס, מבית דוד לובינסקי יבואנית פיג'ו-סיטרואן ו-MG, משיקה את i-Lease- תוכנית ליסינג לפרטיים ראשונה מסוגה!
 
התוכנית ייחודית לפריים ליס וחלוצה מבין כל תוכניות הליסינג לפרטיים המוצעות כיום בשוק מבחינת תנאי הליסינג שהיא מציעה. כך למשל, רישום המכונית על שם הלקוח כפרטי ולא על שם החברה, התחייבות לרכישה חוזרת במחיר מחירון בסיום התקופה וכן אחזקה וטיפולים מובנים בתכנית.
 
התכנית מיועדת ללקוחות רכב פרטי המעדיפים להימנע מתשלום מלא מראש על הרכב ומחפשים פתרון לרכישה המתפרשת על זמן ממושך (תשלומים) וכוללת בתוכה אחזקה וטיפולים. כמו כן, עובדים שעד היום קיבלו רכב מהעבודה ומודעים לעליית שווי השימוש הקרבה יכולים לעבור לליסינג פרטי כפתרון חלופי במסגרתו אין תשלום שווי שימוש והרכב על שמם.
 
החברה מציעה במסגרת התוכנית מגוון הטבות משתלמות, הכוללות:
*      רישום המכונית על שם הלקוח לשמירת ערך המכונית ומניעת העברת בעלות במידה ונשאר עם הרכב.
*      האחזקה והטיפולים ל- 3 שנות הליסינג כלולים במחיר, הטבה שמסירה את חוסר הוודאות של עלויות האחזקה והבלאי ברכב.
*      פריים ליס תציע ללקוחות המעוניינים החזר כספי על המכונית על-פי מחיר המחירון של הרכב בעת סיום העסקה. או לחילופין, ניתן יהיה להשלים את הקנייה או לשדרג במסגרת טרייד-אין, על פי דרישת הלקוח.
*      ללקוח עומדת האפשרות להוסיף ביטוח חובה ומקיף לתכנית בהחזר תשלומים אטרקטיבי.
 
משה ראובני, מנכ"ל פרייס ליס: "ליסינג לפרטיים זו הדרך הקלה והפשוטה שיש כיום כדי לאחוז ברכב חדש. הרכבנו את המסלול החדש לאחר מחשבה רבה, על מנת להעניק ללקוחותינו הפרטיים ראש שקט, מסלול בטוח וידוע מראש, משתלם וללא דאגות. אנו מציעים ללקוח לרשום את הרכב על שמו כך שישמור על ערכו, טיפולים ואחזקה כלולים ואף מגוון אופציות בסוף התקופה לבחירתו ונוחיותו של הלקוח".
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים