סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
55 משאיות הושבתו היום (29-6-11) ע"י אגף התנועה בגין ליקויי בטיחות מסוכנים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> 55 משאיות הושבתו היום (29-6-11) ע"י אגף התנועה בגין ליקויי בטיחות מסוכנים
29-6-11
בבמסגרת מבצע אכיפה שהתמקד במשאיות והתקיים בכבישי הצפון הבוקר, הורדו נהגי משאיות המסכנים את כלל משתמשי הדרך באופן נהיגתם והושבתו כלי רכב כבדים בעלי ליקויי בטיחות חמורים, לרבות כשלים טכניים במערכות ההיגוי והבלמים ואף צמיגים שחוקים וסדוקים .

כאמור, מדובר במבצע ממוקד שנערך ע"י היחידה המרכזית של אגף התנועה בשת"פ משטרת התנועה הארצית עמקים , בתום איסוף מידע מודיעיני לפיו משאיות לא בטיחותיות נעות בכביש ואדי ערה ובכביש הבקעה באופן מסוכן .

בתוך כך, נבדקו במסגרת המבצע כ – 150 משאיות ובתום בדיקה מקצועית שנערכה ע"י סיירים בוחנים , הורדו 55 משאיות בגין ליקויים בטיחותיים חמורים . כמו כן , נרשמו למעלה מ – 100 דוחות כנגד נהגי המשאיות בגין עבירות תנועה שונות , בהן עקיפה מסוכנת בדרך לא פנויה , מהירויות חריגות בשטח עירוני. 
כמו כן, נתפס נהג פול-טריילר שרישיונו אינו בתוקף מזה עשר שנים , דבר שלא הפריע לו להמשיך ולנהוג במשאית עמוסה בעגלים , כשלטענתו- "עשה טובה" לחבר והחליף אותו "רק היום" .

באגף התנועה, מציינים כי נוסף על הנהגים, יזומנו לחקירה גם מנהלי החברות וקציני הבטיחות ובהתאם לממצאים יוגשו כתבי אישום בגין האחריות השילוחית .

עוד הוסיפו וציינו כי ביחידה התקבל מידע רב על חברות נוספות שברשותן משאיות לא תקינות  ובכוונת אגף התנועה לפעול כנגדם באפס סובלנות ולהוריד מהכביש לאלתר כל מי שעלול להוות סכנה לציבור בדרכים. 

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים