סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
עליה של כ-33% במסירות כלי רכב מתחילת השנה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> עליה של כ-33% במסירות כלי רכב מתחילת השנה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד
ההתאוששות במשק  בתקופה האחרונה הביאה ל"שחרור חגורה" והקהל הישראלי מרגיש עצמו חופשי יותר לפצות עצמו  על הריסון שגזר על עצמו בתקופת המשבר שלא מזמן עוד הייתה כאן.
בתוך כך, הדבר מקבל  ביטוי ברכישת כלי רכב חדשים  ואכן מספר המסירות של כלי רכב חדשים מתחילת השנה עלה באופן ניכר. כ-33% עליה נרשמה במספר המסירות מתחילת השנה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.
בחודשים ינואר פברואר  השנה, נמסרו 31,578 כלי רכב,  מהם 15,010 כלי רכב  בפברואר בלבד. 
לעומת זאת, בחודשים ינואר פברואר בשנה שעברה, נמסרו   23646 כלי רכב  בלבד.
רוב המותגים  למעט "פורד" ו"ניסן" שירדו במכירות שלהם, הראו עליה יפה במסירות לעומת השנה שעברה. נתון מעניין  נוסף הוא כי "טיוטה", חרף התקלות שהתגלו בכלי הרכב שלה  והפרסום השלילי לה זכתה במהלך התקופה האחרונה, הכפילה את מכירותיה בהשוואה למכירות שלה בתקופה המקבילה אשתקד. יתכן כי אפקט התקלות עדיין לא בא לידי ביטוי בתקופה זו ויהיה מעניין לעקוב אחרי מכירותיה גם בחודשים הבאים.
  
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים