סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
סעיפים חדשים לרשימת הליקויים בגינם ניתן להשבית רכב לתקופה קצובה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> סעיפים חדשים לרשימת הליקויים בגינם ניתן להשבית רכב לתקופה קצובה
7-6-12

ועדת הכלכלה של הכנסת בראשות ח"כ כרמל שאמה הכהן,  אישרה היום (7/6/12) את בקשת משרד התחבורה  להוסיף כמה ליקויים לרשימת הליקויים בתקנות התחבורה המהווים עילה להשבתת רכב והורדתו מהכביש לתקופה קצובה.

 מדובר בתוספת לרשימת הליקויים שבגינן יכול קצין משטרה להשבית רכב ל-30 יום ובמקרה של עבירה חוזרת אף ל-60 יום, ובית המשפט יכול להורות בגין הליקויים על השבתה של עד 4 חודשים.

בין הליקויים שהוספו לרשימה נמנים ליקויים במנגנון הצימוד של ווי גרירה, מושב נהג שלא מחובר בעזרת מחצית הברגים לפחות ואינו יציב, דוושת בלם שיויורדת לרצפת הרכב מבלי לבלום אותו (למעט רכבים עם בלמי אוויר), ברכבים עם בלמי אוויר, תא בילום באחד הגלגלים שאינו פעיל, מנותק או חסר  וברכבים כבדים, חסרונו של גלגל אחד או יותר באחד הסרנים.

כמו כן אישרה הוועדה כי התקנות יכנסו לתוקף תוך 30 ימים מיום פרסומן ברשומות.

 

 

 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים